Zde Vám nabízíme přehled hlavních značek nabízeného zboží na našem e-shopu.

 

Kopírovací papír Europapier     Kopírovací a kancelářské papíry Europapier - V současnosti je společnost Europapier Group jedním z hlavních dodavatelů papíru v Evropě. Každý rok dodává zákazníkům více než 420.000 tun papíru ve 12 zemích střední a východní Evropy. Charakter podnikání společnosti EUROPAPIER překračuje rámec mezinárodního velkoobchodu. Ve všech zemích poskytuje regionální služby se záměrem zajistit spokojenost klientů .

 

Nábytek HOBIS     Kancelářský nábytek HOBIS - tento velice kvalitní a variabilní kancelářký nábytk Vám nabízí rychlé a spolehlivé vybavení Vaší kanceláře. Nábytek HOBIS má certifikaci hygienické nezávadnosti, certifikát mechanických zkoušek a jako první v ČR získal certifikát „ekologicky šetrný výrobek“ v sekci kancelářský nábytek.

 

MANADE     Doplňky na stůl MANADE - řada kancelářských doplňků francouzské firmy MANADE - specialisty na výrobu stolních doplňků, stolních lamp, věšáků a řadu dalších výrobků pro kancelářský trh. Na základě dlouholetého výzkumu a vývoje je při výrobě dosahuje nejvyšší kvality a mimořádné estetické hodnoty.

 

     Kancelářské potřeby CONCORDE - obchodní ochranná známka Concorde byla zaregistrována v České republice v roce 1998. O té doby byla registrace rozšířena do mnoha evropských zemí.

 

     Psací potřeby PENTEL - světově známá značka psacích potřeb s garancí vysoké kvality. 50-ti letá tradice vyroby a orodeje po celém světě.

 

     Psací potřeby PILOT - psací potřeby PILOT jsou dobře známy především díky své vysoké kvalitě a komfortu při jejich používání. Díky velmi vysokému stupni inovace a průmyslové odhodlanosti, uvedla společnost PILOT na trh postupně několik technologií, které naprosto změnily trh psacích potřeb. 

 

CENTROPEN     Psací potřeby CENTROPEN - téměř 70 let se česká společnost Centropen věnuje výrobě kvalitních psacích a kreslicích potřeb pro nejširší možné využití. Tato značka spojuje moderní ergonomický design, dokonalé funkční vlastnosti a patří mezi vedoucí výrobce psacích a kreslicích potřeb.