Kancelářské doplňky na stůl
Počet produktů: 91

Kancelářské doplňky na stůl 

Co si představíte pod kancelářskými doplňky? Připravili jsme pro vás vše co je potřeba mít na kancelářském stole. V naší nabídce najdete děrovačky, sešívačky, kancelářské spony, nůžky, ořezávátka, pravítka, vizitkáře, gumy atd. Zkrátka vše, co si jen umíte představit.

Kancelářské doplňky, které se hodí

Naše kompletní nabídka vás jistě překvapí. ...

Co si představíte pod kancelářskými doplňky? Připravili jsme pro vás vše co je potřeba mít na kancelářském stole. V naší nabídce najdete děrovačky, sešívačky, kancelářské spony, nůžky, ořezávátka, pravítka, vizitkáře, gumy atd. Zkrátka vše, co si jen umíte představit.

Kancelářské doplňky, které se hodí

Naše kompletní nabídka vás jistě překvapí. Kromě kvalitního kancelářského nábytku, od židlí až po velké skříně, jsme pro vás připravili i kompletní kancelářské doplňky, drogistické doplňky i občerstvení. Rovněž si u nás můžete objednat vše pro vaši úspěšnou prezentaci.

Celý text

Podkategorie

 • Děrovačky

  Děrovačka je nedílnou součástí každé kanceláře. U nás si vyberete z mnoha druhů a typů kvalitních děrovaček. V nabídce máme děrovačky pro menší i větší počet listů. Sami si vyberete, který druh děrovačky na papír je pro vás ten pravý. V elektronickém katalogu můžete mezi sebou jednotlivé děrovačky také porovnat.

  Děrovačka na papír

  Naší prioritou jej spokojenost našich zákazníků. Proto jsme vám k dispozici v pracovních dnech od osmé do šestnácté hodiny. Kontaktovat nás můžete prostřednictvím telefonu, emailu nebo ICQ. Rádi vám zodpovíme všechny vaše případné dotazy, nebo pomůžeme s výběrem konkrétního zboží.

 • Sešívačky

  Stejně nepostradatelné jako například děrovačky jsou v každé kanceláři i sešívačky a rozešívačky. Právě na tomto místě si můžete vybrat z řady kvalitních sešívaček v moderních i elegantních designech. Na vybrané kusy sešívaček poskytujeme i prodlouženou záruční dobu. Našim klientům se snažíme poskytovat ten nejlepší servis i nabídku zboží za jedinečné ceny

  Kancelářská sešívačka

  V naší nabídce najdete tyto typy sešívaček:

  • stolní sešívačka,

  • velkokapacitní Heavy Duty HD, tj. výkonná sešívačka,

  • sešívací kleště,

  • elektrická sešívačka,

  • takrovací pistole,

  K dispozici jsou i různá provedení, např. :

  • sešívačka s dlouhým ramenem,

  • sešívačka s plochým sešitím,

  • sešívačka s posilovačem stisku Full-Strip nebo Half-Strip

  Do všech sešívaček máme v nabídce i kvalitní drátky do sešívaček (sponky do sešívaček).

 • Drátky do sešívačky

  Bez náplně je vám sešívačka k ničemu. Proto vždy myslete na dostatečnou zásobu rezervních drátků do sešívaček. Připravili jsme pro vás širokou nabídku náhradních drátků do sešívačky v rozličných baleních, například po 1000 ks, 4000 ks nebo 5000 ks.

  Náš moderní internetový obchod je vám k dispozici každý den dvacet čtyři hodin denně. Kdykoli tak máte čas, můžete vytvořit svou objednávku. Chcete si být jistí, že jste do objednávky zahrnuli vše podstatné? Nezapomeňte si projít naši kategorii nejprodávanějšího zboží.

  Drátky do sešívaček najdete v segmentu Sešívačky a rozešívačky

 • Korekční a lepící potřeby

  Stalo se vám, že jste udělali v dokumentu malou chybu, která tam však nesmí zůstat? Právě pro tyto situace najdete v naší nabídce korekční potřeby. V kanceláři se rovněž neobejdete bez pořádného lepidla. Vyberte si takové, které vám bude vyhovovat svou konzistencí, balením a velikostí.

  Korekční a lepící potřeby pro vaši kancelář

  Vaši objednávku kancelářských potřeb i nábytku zpracujeme, jak nejrychleji to bude možné. Při tvorbě objednávky si sami určíte, zda si necháte zboží zaslat prostřednictvím našeho partnera, nebo si jej vyzvednete osobně na výdejním místě v Praze, které je zároveň showroomem. 

 • Nůžky, nože a otvírače dopisů

  V kanceláři je neustále nutné něco zastřihávat nebo odstřihávat. Právě proto je nutné pořídit si do své kancelářské výbavy také kvalitní nůžky. U nás můžete objednat nůžky a nože různých velikostí, provedení a z různých materiálů – kovu i nerezu či plastových ergonomických rukojetí.  Náš chytrý katalog vám umožní porovnat jednotlivé nože a nůžky mezi sebou.

  Máte rádi, když za své peníze získáte kvalitní zboží? To jste na správném místě. V tomto internetovém obchodě zakoupíte pouze kancelářské vybavení a kancelářské doplňky, které pocházejí od prověřených dodavatelů a značek. Právě proto vám můžeme poskytnout také delší záruční dobu.

 • Drátěný program

  Drátěný kancelářský program je systém kancelářských doplňků v jednotném provedení. Do naší online nabídky jsme zařadili sortiment, jako je drátěný stojánek na papíry, drátěný kalíšek na tužky, drátěný kalíšek na spony, drátěný pořadač atd. Drátěný program je odolný a funkční.

  Jestliže rádi vyhledáváte ty nejlepší cenové nabídky, rozhodně si pravidelně projděte náš newsletter. Ten obsahuje spoustu tipů na zboží, které máme momentálně v akci a můžete si jej tak koupit ještě výhodněji. Po registraci vám jej budeme zdarma pravidelně zasílat na váš email.

 • Klipy a vazače

  Závěsné klipy a vazače jsou velice praktické. Objednat si zde můžete mnoho variant klipů a vazačů. Neváhejte a objednejte si nové klipy a vazače právě u nás. Zaručujeme vám jejich nejnižší cenu. Spolehnout se můžete nejen na skvělou nabídku, ale i kvalitu nabízených produktů.

  Velký výběr klipů a vazačů

  Jak si můžete nechat doručit svou objednávku z našeho internetového obchodu? Variant je více. Vše si můžete vyzvednout zdarma sami osobně na naší pobočce, nebo si zboží nechte poslat poštou či naším dodavatelem. V Praze rovněž zajištujeme rozvážku prostřednictvím rychlého kurýra. 

 • Kancelářské spony (svorky)

  Neustále vám scházejí papíry? Jestliže potřebujete sepnout papíry k sobě, ale nechcete použít sešívačku, jsou ideálním řešením kancelářské spony neboli svorky. Vybrat si můžete klasické kancelářské spony, nebo ty barevné. V naší nabídce najdete obojí v praktických baleních s velkým množstvím spon.

  Kromě kancelářských spon (svorek) si u nás můžete objednat i moderní kancelářské kolíčky. Jsou zajímavé a vtipné. Takové kancelářské kolíčky jistě oživí vaši kancelář. Kromě kancelářských spon si v tomto elektronickém katalogu můžete objednat také kancelářské doplňky pod stůl.

 • Pravítka

  Možná si myslíte, že pravítka se používají jenom ve škole. Pravdou však je, že je využijte také v kanceláři, kdykoli budete chtít udělat rovnou čáru nebo něco změřit. V naší nabídce najdete pravítka rovná, trojúhelníková i úhloměry.

  Pravítka do vaší kanceláře

  Jestliže vaše firma sídlí v Praze, máme pro vás dobrou zprávu. Svou objednávku z našeho internetového obchodu si můžete nechat doručit po celé Praze rychlým kurýrem. Zboží samozřejmě rozesílám po celé České republice a to prostřednictvím České pošty a dalších smluvních dodavatelů. 

 • Mazací guma

  Klasická mazací guma je nejen součástí všech školních penálů, ale patří také do nezbytných kancelářských potřeb. V našem elektronickém katalogu si můžete vybrat mazací gumy různých tvarů i velikostí. Máme i kombinované mazací gumy, které se hodí jak na mazání klasických tužek, tak i inkoustu.

  Jelikož se snažíme, aby nabídka v tomto e-shopu byla co nejvíce atraktivní pro naše zákazníky, pravidelně ji aktualizujeme a přinášíme nové produkty. Tyto novinky vám pak představujeme například v našem newsletteru. Na našich stránkách se můžete zdarma zaregistrovat k jeho odběru.

 • Ořezávátka

  Můžete mít tucty tužek, ale když je nebudete mít čím ořezat, máte problém. Právě proto jsme do naší nabídky zařadili i kvalitní stolní ořezávátka s dlouhou životností. Vybrat si můžete ořezávátka v klasickém provedení i ty barevná. V nabídce máme ořezávátka mechanická i elektrická.

  Elektrická stolní ořezávátka na tužky

  Elektrická ořezávátka patří k nejprodávanějšímu zboží v tomto internetovém obchodě. V kategorii nejprodávanějšího zboží můžete dále najít praktické prospektové obaly, rollery, zvýrazňovače, stojany na spisy i bloky. Kromě kancelářských potřeb prodáváme také kancelářský nábytek.

 • Rozešívačky

  Použili jste sešívačku a zjistili jste, že nutně potřebujete listy papíru zase oddělit? K těmto účelům jsou určeny rozešívačky, které vám vše výrazně ulehčí. Nebudete se muset bát, že si ublížíte. V nabídce máme rozešívačky klešťové i tužkové.

  Rozešívačka se v kanceláři hodí

  Neradi nakupujete online, protože si nemůžete nabízené zboží prohlédnout dřív, než jej zaplatíte? V tom případě neváhejte a navštivte náš showroom, kde si budete moci prohlédnout vše, co si budete přát. Showroom najdete v Praze a můžete si zde objednávku také zdarma osobně vyzvednout.

 • Vizitkáře

  Vizitky jsou pro všechny zdrojem důležitých kontaktů. Chcete mít ve svých vizitkách přehled a snadno najít kontakt, který potřebujete? Pořiďte si praktický vizitkář. Zvolit můžete větší i menší varianty. Rovněž nabízíme také vizitkáře, které si můžete položit přímo na stůl.

  Stylové vizitkáře

  Proč si při nákupu vybavení a doplňků do kanceláře vybrat právě naši společnost? Jedním z důvodů je, že nabízíme nejširší sortiment a nejnižší ceny. Svou objednávku můžete vytvořit online kdykoli a kdekoli a my vám objednané zboží dodáme v nejbližším možném termínu prostřednictvím vámi zvoleného způsobu dopravy.

 • Podložky na stůl

  Podložky na stůl jsou velice praktické – ochrání váš pracovní stůl před poškozením a také vám zajistí větší komfort, ať už při psaní nebo při práci na počítači. V naší nabídce si můžete vybrat podložku na stůl v různých barvách i s různými motivy.

  Podložky na stůl chrání před znečištěním a poškozením

  Chcete si objednané zboží osobně vyzvednout a vyhnout se tak platbě za dopravu? Naši pracovníci vás rádi uvítají na naší pobočce v Praze, kde rovněž funguje také náš showroom. Na tomto místě také rádi zodpovíme vaše dotazy nebo vám představíme další zboží z naší nabídky.

 • Razítka a barvy

  Žádná společnost nebo firma se neobejde bez vlastního razítka. Kancelářské razítko by mělo být kvalitní, aby vám dlouho vydrželo. V našem elektronickém katalogu si můžete vybrat z kvalitních razítek značky Trodat. Abyste měli vše kompletní, můžete zde zakoupit i podušky pro razítka a barvy.

  Razítka pro vaši kancelář

  Víte, že mimo kancelářské doplňky máme v nabídce také kancelářský nábytek? S naší pomocí zařídíte novou kancelář rychle a moderně. Připravili jsme pro vás nabídku kancelářských stolů různých velikostí, kancelářských a jednacích židlí, kancelářských sestav i skříní atd.

 • Špendlíky a připínáčky

  Máte pracovní nástěnku, kde si připínáte vše důležité? Jistě oceníte, že v naší nabídce najdete špendlíky a připínáčky v mnoha verzích. Nabízíme nejen různé velikosti špendlíků a připínáčků, ale liší se také například svou barvou nebo zakončením.

  Špendlíky a připínáčky se vždy hodí

  Vytvoření objednávky online v našem internetovém obchodě je snadné. Jednoduše si projděte náš přehledný elektronický katalog a vyberte si sortiment, který potřebujete. Veškeré zboží uvidíte také v košíku. Objednávku následně potvrdíte, doplníte informace pro doručení a způsob platby.

 • Kalkulačky

   

 • Gumičky

  Gumičky se používají nejen do vlasů, ale své místo mají také v kancelářských potřebách. Kdykoli budete chtít něco upevnit nebo připevnit, můžete k tomu použít právě gumičky. V naší nabídce jsou kvalitní gumičky v různých velikostech v praktických baleních po dostatečném množství kusů.

  Stejně, jako pravidelně obměňujeme naši stálou katalogovou nabídku produktů, tak se mění i naše kategorie nejprodávanějšího zboží. Proto vám doporučujeme při každé návštěvě našeho internetového obchodu projít i tuto kategorii. 

na stránku
1 – 24 z 91 položek
1 – 24 z 91 položek
Pozastavení provozu internetového obchodu helap.cz

Vážení zákazníci,

děkujeme za Váš zájem o nákup na našem eshopu, ale momentálně je eshop z technických důvodů k 31.12.2019 pozastaven.

Děkujeme za pochopení

Fintania Trade s.r.o.