Korekční a lepící potřeby
Počet produktů: 24

Korekční a lepící potřeby 

Stalo se vám, že jste udělali v dokumentu malou chybu, která tam však nesmí zůstat? Právě pro tyto situace najdete v naší nabídce korekční potřeby. V kanceláři se rovněž neobejdete bez pořádného lepidla. Vyberte si takové, které vám bude vyhovovat svou konzistencí, balením a velikostí.

Korekční a lepící potřeby pro vaši kancelář

Vaši objednávku ...

Stalo se vám, že jste udělali v dokumentu malou chybu, která tam však nesmí zůstat? Právě pro tyto situace najdete v naší nabídce korekční potřeby. V kanceláři se rovněž neobejdete bez pořádného lepidla. Vyberte si takové, které vám bude vyhovovat svou konzistencí, balením a velikostí.

Korekční a lepící potřeby pro vaši kancelář

Vaši objednávku kancelářských potřeb i nábytku zpracujeme, jak nejrychleji to bude možné. Při tvorbě objednávky si sami určíte, zda si necháte zboží zaslat prostřednictvím našeho partnera, nebo si jej vyzvednete osobně na výdejním místě v Praze, které je zároveň showroomem. 

Celý text

Podkategorie

 • Lepící tyčinka

  V kanceláři je neustále nutné něco někam lepit. Abyste se vyhnuli situaci, kdy vám bude lepidlo chybět, připravili jsme pro vás nabídku lepících tyčinek v různých velikostech. Práce s tuhým lepidlem v tyčince je velice jednoduchá a snadná. Nehrozí vám tak ulepené ruce ani jiné nehody.

  Lepící tyčinka najde své využití

  Vždy se snažíme vyjít svým zákazníkům vstříc. Proto vám poskytujeme i důležité poradenství. Když nevíte, jaké zboží z naší nabídky je pro vás nejvhodnější, nebo máte další dotazy, obraťte se na nás telefonicky, emailem nebo prostřednictvím ICQ. K zastižení jsme v pracovních dnech od osmi do šestnácti hodin.

 • Tekuté lepidlo

  Každý z nás preferuje jiný typ lepidel. S tekutými lepidly je sice větší práce a musíte být opatrnější, většinou však také dosáhnete lepšího výsledku. V našem elektronickém katalogu jsme pro vás připravili nabídku tekutých lepidel od prověřených značek za tu nejlepší cenu.

  Tekuté lepidlo pro trvalé lepení

  I při výběru vhodného lepidla si můžete naše zboží roztřídit nebo filtrovat. Je to velice efektivní způsob, jak si rychle vybrat z většího množství sortimentu. Jestliže vás zajímají novinky v sortimentu nebo akční ceny, registrujte se k odběru našeho newsletteru a budete vždy v obraze!

 • Lepící roller

  Aby mohla být naše nabídka korekčních a lepících potřeb kompletní, nesmí v ní chybět lepící strojky. S jejich pomocí totiž snadno přilepíte papír, fotografie i lepenku. Práce s lepícími strojky je práce rychlá a čistá. Připravili jsme pro vás širokou nabídku praktických lepících strojků, ze které si jistě vyberete.

  Lepící roller pro jednoduché a spolehlivé lepení

  V domácnosti, ve škole i v kanceláři se vždy hodí skvělé lepící strojky. Pokud si vyberete z naší nabídky, můžete si zboží objednat online přímo v tomto internetovém obchodě. Tvorba celé objednávky je jednoduchá a zvládne ji úplně každý. Po vyplnění všech údajů vám zboží zašleme, co nejdříve to bude možné.

 • Lepící pásky

  Také máte rádi dostatek lepících pásek a čtverečků? Lepící pásky jsou nezbytnou součástí nejen každé kanceláře, ale i domácnosti. V našem elektronickém katalogu najdete lepicí pásky v mnoha různých provedeních (šířkách i délkách) i barvách. Nechybí ani oboustranné lepicí pásky či lepící páska 48mm x 66m HAVANA hnědá nebo transaprentní.

  Barevné i oboustranné lepící pásky

  Stejně jako další kancelářské vybavení a doplňky jsme pro vás připravili lepící pásky a lepící čtverečky za tu nejlepší cenu. Jestliže máte rádi nákupy za výhodné ceny, rozhodně nezapomeňte sledovat náš newsletter. Jako první budete mít o všem přehled, včetně novinek v naší nabídce.

 • Korekční roller

  Dělali jste si důležité poznámky, ale udělali jste chybu? Pomohou vám korekční strojky, s jejichž dopomocí rychle a jednoduše odstraníte z každého papíru jakoukoli chybu. Vyberte si z naší široké nabídky korekčních strojků, které jsme pro vás připravili v mnoha krásných barvách.

  Korekční roller opraví snadno každou chybu

  Opravný strojek by rozhodně neměl chybět v žádné kanceláři. Abyste nikdy nezůstali bez pomoci, objednejte si také náhradní pásky do opravných strojků, které rovněž najdete v naší nabídce. Vždy tak budete mít po ruce vše potřebné. Náš elektronický katalog obsahuje i další nepostradatelné kancelářské doplňky.

 • Opravné laky

  Ke korekci a dalším opravám vám může také skvěle posloužit i opravný lak. V naší nabídce najdete opravné laky jak v balení s praktickým štětečkem, tak i ve formě fixu. Tekuté opravné laky rychle zasychají a mají výborné krycí schopnosti již v první vrstvě. Uvidíte, že se vám s nimi bude dobře pracovat.

  Opravné laky pomohou s každou chybou

  V naší kategorii korekčních a lepících potřeb najdete mnohem více než opravné laky. Jsou zde i lepící strojky, tekutá i tuhá lepidla, opravné strojky nebo třeba lepicí pásky a čtverečky. Zkrátka vše, co potřebujete pro lepení a korekci najdete právě v naší nabídce na těchto stránkách.

1 – 24 z 24 položek
1 – 24 z 24 položek
Pozastavení provozu internetového obchodu helap.cz

Vážení zákazníci,

děkujeme za Váš zájem o nákup na našem eshopu, ale momentálně je eshop z technických důvodů k 31.12.2019 pozastaven.

Děkujeme za pochopení

Fintania Trade s.r.o.