Tužky a mikrotužky
Počet produktů: 37

Tužky a mikrotužky 

Neobjedete se při své práci bez kvalitních tužek nebo mikrotužek? U nás najdete bohatou nabídku tužek a mikrotužek od prověřených výrobců, se kterými se vám bude pracovat jedna radost. Samozřejmě nabízí tužky různé tvrdosti a síly tuhy. Nejtenčí psaní je s mikrotužkou, kde lze vybrat dle tuhy – 0,3 – 0,5 – 0,7 mm. Všechny ceny uvádíme rovněž ve ...

Neobjedete se při své práci bez kvalitních tužek nebo mikrotužek? U nás najdete bohatou nabídku tužek a mikrotužek od prověřených výrobců, se kterými se vám bude pracovat jedna radost. Samozřejmě nabízí tužky různé tvrdosti a síly tuhy. Nejtenčí psaní je s mikrotužkou, kde lze vybrat dle tuhy – 0,3 – 0,5 – 0,7 mm. Všechny ceny uvádíme rovněž ve variantě s DPH.

Tužky a mikrotužky různé trvdosti

Zaujal vás náš sortiment? Kromě výhodných psacích potřeb u nás můžete zakoupit i papíry a etikety, vše pro třídění a archivaci, korekční a lepící potřeby, kancelářské doplňky na stůl i školní potřeby. Neustále se snažíme rozšiřovat náš sortiment a nabízet vám tak vše, co byste mohli v kanceláři potřebovat.

Celý text
na stránku
1 – 24 z 37 položek
1 – 24 z 37 položek
Pozastavení provozu internetového obchodu helap.cz

Vážení zákazníci,

děkujeme za Váš zájem o nákup na našem eshopu, ale momentálně je eshop z technických důvodů k 31.12.2019 pozastaven.

Děkujeme za pochopení

Fintania Trade s.r.o.