Počet produktů: 15

Značkovače 

Značkovače jsou výjimečné tím, že je můžete použít na různé povrchy, např. na flipchart či magnetické tabule, textil, sklo či CD/DVD, folie atd. V naší nabídce tak najdete značkovače s různým určením, např. OHP, permanent, non-permanent, korekční či dle provedení, tj. na alkoholové bázi, lakové, smyvatelné vodou, odolné proti setření či povětrno...

Značkovače jsou výjimečné tím, že je můžete použít na různé povrchy, např. na flipchart či magnetické tabule, textil, sklo či CD/DVD, folie atd. V naší nabídce tak najdete značkovače s různým určením, např. OHP, permanent, non-permanent, korekční či dle provedení, tj. na alkoholové bázi, lakové, smyvatelné vodou, odolné proti setření či povětrnostním vlivům.   Samozřejmě nabízíme jednotlivé značkovače i celé barevné sady v různé šíři. Značkovače nejčastěji využijete na poradách a při prezentacích.

Značkovače usnadní vaši práci

Připravili jsme pro vás nabídku kvalitních značkovačů od prověřených značek, jako je Centrope, DecoColor, UCHIDA či Mercury. Prohlédněte si i naši další rozšířenou nabídku psacích potřeb nebo kvalitního papíru a etiket. Jistě budete mile překvapeni šíří našeho sortimentu a nízkými prodejními cenami. 

Celý text
1 – 15 z 15 položek
1 – 15 z 15 položek