Fixy a popisovače
Počet produktů: 25

Fixy a popisovače 

Popisovače, také se jim říká fixy či linery, jsou skvělé na popisování různých materiálů, např. etiket či flipchartových bloků, protože se nerozpíjejí a mají sytou barvu. K trvalému záznamu doporučujeme používat tzv. permanentní popisovače, které jsou nesmazatelné a dají se použít na většinu materiálů (sklo, dřevo, plast, kov atp.). Všechny psac...

Popisovače, také se jim říká fixy či linery, jsou skvělé na popisování různých materiálů, např. etiket či flipchartových bloků, protože se nerozpíjejí a mají sytou barvu. K trvalému záznamu doporučujeme používat tzv. permanentní popisovače, které jsou nesmazatelné a dají se použít na většinu materiálů (sklo, dřevo, plast, kov atp.). Všechny psací potřeby odebíráme od prověřených značek, na které se můžete spolehnout. Linery jsou výhodné pro běžné psaní, neboť mají tenkou stopu – od 0,25 – 0,7 mm a mají kapacitu až 1500 m.

Fixy a popisovače pro vaši kancelář

Naši nabídku nejen psacích potřeb si můžete přehledně roztřídit, například dle ceny (vzestupně i sestupně), názvu nebo toho, zda je zboží skladem. To vám může výrazně pomoci při výběru konkrétního zboží. Staňte se našim klientem a my se staneme vaším spolehlivým partnerem v oblasti kancelářského vybavení.

Celý text
na stránku
1 – 24 z 25 položek
1 – 24 z 25 položek
Pozastavení provozu internetového obchodu helap.cz

Vážení zákazníci,

děkujeme za Váš zájem o nákup na našem eshopu, ale momentálně je eshop z technických důvodů k 31.12.2019 pozastaven.

Děkujeme za pochopení

Fintania Trade s.r.o.