Počet produktů: 11

Rollery 

Rollery jsou praktické psací potřeby, neboť mají jemný kovový hrot s kuličkou. Budou vám tak vyhovovat i pro dlouhé psaní textů, jakož i pro barevné podtrhávání textů. Na oblibě získávají i gelové rollery. Zejména ve školách či úřadech se úspěšně používají tzv. „přepisovatelné“ rollerů se speciálním inkoustem - napsaný text lze vymazat a znovu s...

Rollery jsou praktické psací potřeby, neboť mají jemný kovový hrot s kuličkou. Budou vám tak vyhovovat i pro dlouhé psaní textů, jakož i pro barevné podtrhávání textů. Na oblibě získávají i gelové rollery. Zejména ve školách či úřadech se úspěšně používají tzv. „přepisovatelné“ rollerů se speciálním inkoustem - napsaný text lze vymazat a znovu stejnou tužkou přepsat.

Barevné rollery do vaší kanceláře

Vyberte si sadu barevných rollerů a náhradních náplní z naší nabídky. Za nízkou cenu získáte dobré psací potřeby. Rollery můžete samozřejmě pořídit také jednotlivě.

Hledáte ještě výhodnější ceny, než jsou v naší klasické nabídce? Rozhodně se nezapomeňte podívat do kategorie našeho zboží za akční ceny. Zboží v této kategorii pravidelně aktualizujeme, vždy v ní tak najdete něco jiného, co vás může zaujmout. U nás nakoupíte levně za všech okolností.

Celý text
1 – 11 z 11 položek
1 – 11 z 11 položek