Psací potřeby
Počet produktů: 78

Psací potřeby 

Dokážete si vůbec představit, že budete v kanceláři fungovat bez psacích potřeb? Každý z nás už zažil situaci, kdy nemohl najít píšící pero nebo potřebný zvýrazňovač. Vyhněte se těmto situacím a nakupte dostatek psacích potřeb do své kanceláře v našem internetovém obchodě. Stačí si vybrat typ psacích potřeb, který hledáte. Vhodné psací potřeby s...

Dokážete si vůbec představit, že budete v kanceláři fungovat bez psacích potřeb? Každý z nás už zažil situaci, kdy nemohl najít píšící pero nebo potřebný zvýrazňovač. Vyhněte se těmto situacím a nakupte dostatek psacích potřeb do své kanceláře v našem internetovém obchodě. Stačí si vybrat typ psacích potřeb, který hledáte. Vhodné psací potřeby si také můžete vybrat prostřednictvím našeho filtru dle typu nebo výrobce psacích potřeb. Nabízíme kvalitní psací potřeby za dobrou cenu.

Psací potřeby pro vaši kancelář

Jaký sortiment nabízí naše kategorie psacích potřeb? Najdete vše, na co si jen vzpomenete. Připravili jsme pro vás kuličková pera, rollery, popisovače, značkovače, zvýrazňovače, tužky atd. Objednat můžete také psací soupravy, které jsou praktické a také se hodí jako dárek například pro vaše klienty. V nabídce máme i náplně do psacích potřeb. S námi budete mít vždy po ruce potřebné pero, zvýrazňovač nebo tužku. I u tohoto sortimentu klademe velký důraz na jejich kvalitu. 

Celý text

Podkategorie

 • Kuličková pera

  Jaký typ kuličkového pera vám vyhovuje? U nás jej najdete. V naší široké nabídce jsou kuličková pera s úzkým i širokým hrotem a vybrat si i můžete kuličkové pero vytvarované přesně pro vaši ruku. Naše kuličková pera vám budou v ruce prostě sedět a psaní s nimi bude vaší radostí.

  Kuličková pera různých barev

  Nabízíme kuličková pera, která vám nepřestanou psát po prvním vyzkoušení. Vybrat si můžete pero ve vaší oblíbené barvě. Kuličková pera z našeho elektronického katalogu vás budou dobře reprezentovat také před klienty. Navíc vás tyto psací potřeby nevyjdou draze.

   

 • Rollery

  Rollery jsou praktické psací potřeby, neboť mají jemný kovový hrot s kuličkou. Budou vám tak vyhovovat i pro dlouhé psaní textů, jakož i pro barevné podtrhávání textů. Na oblibě získávají i gelové rollery. Zejména ve školách či úřadech se úspěšně používají tzv. „přepisovatelné“ rollerů se speciálním inkoustem - napsaný text lze vymazat a znovu stejnou tužkou přepsat.

  Barevné rollery do vaší kanceláře

  Vyberte si sadu barevných rollerů a náhradních náplní z naší nabídky. Za nízkou cenu získáte dobré psací potřeby. Rollery můžete samozřejmě pořídit také jednotlivě.

  Hledáte ještě výhodnější ceny, než jsou v naší klasické nabídce? Rozhodně se nezapomeňte podívat do kategorie našeho zboží za akční ceny. Zboží v této kategorii pravidelně aktualizujeme, vždy v ní tak najdete něco jiného, co vás může zaujmout. U nás nakoupíte levně za všech okolností.

 • Fixy a popisovače

  Popisovače, také se jim říká fixy či linery, jsou skvělé na popisování různých materiálů, např. etiket či flipchartových bloků, protože se nerozpíjejí a mají sytou barvu. K trvalému záznamu doporučujeme používat tzv. permanentní popisovače, které jsou nesmazatelné a dají se použít na většinu materiálů (sklo, dřevo, plast, kov atp.). Všechny psací potřeby odebíráme od prověřených značek, na které se můžete spolehnout. Linery jsou výhodné pro běžné psaní, neboť mají tenkou stopu – od 0,25 – 0,7 mm a mají kapacitu až 1500 m.

  Fixy a popisovače pro vaši kancelář

  Naši nabídku nejen psacích potřeb si můžete přehledně roztřídit, například dle ceny (vzestupně i sestupně), názvu nebo toho, zda je zboží skladem. To vám může výrazně pomoci při výběru konkrétního zboží. Staňte se našim klientem a my se staneme vaším spolehlivým partnerem v oblasti kancelářského vybavení.

 • Značkovače

  Značkovače jsou výjimečné tím, že je můžete použít na různé povrchy, např. na flipchart či magnetické tabule, textil, sklo či CD/DVD, folie atd. V naší nabídce tak najdete značkovače s různým určením, např. OHP, permanent, non-permanent, korekční či dle provedení, tj. na alkoholové bázi, lakové, smyvatelné vodou, odolné proti setření či povětrnostním vlivům.   Samozřejmě nabízíme jednotlivé značkovače i celé barevné sady v různé šíři. Značkovače nejčastěji využijete na poradách a při prezentacích.

  Značkovače usnadní vaši práci

  Připravili jsme pro vás nabídku kvalitních značkovačů od prověřených značek, jako je Centrope, DecoColor, UCHIDA či Mercury. Prohlédněte si i naši další rozšířenou nabídku psacích potřeb nebo kvalitního papíru a etiket. Jistě budete mile překvapeni šíří našeho sortimentu a nízkými prodejními cenami. 

 • Zvýrazňovače

  Také máte neustálou potřebu vše podtrhovat a zvýrazňovat? Tak to vám v psacích potřebách v kanceláři rozhodně nesmí chybět zvýrazňovače. V naší nabídce jsme pro vás připravili zvýrazňovače tenké i širší v mnoha jasných barvách a to i v provedení neon. Ať už dáváte přednost žluté, zelené nebo modré barvě zvýrazňovače, u nás si rozhodně vyberete.

  Zvýrazňovače pestrých barev

  V našem elektronickém katalogu najdete zvýrazňovače klasické velikosti, i ty, co se vám vejdou do kapsy. Každý si tak může vybrat typ zvýrazňovače, který má rád. Veškeré psací potřeby vám po vytvoření objednávky dodáme v nejbližším možném termínu. V případě dotazů nás kontaktujte.

 • Tužky a mikrotužky

  Neobjedete se při své práci bez kvalitních tužek nebo mikrotužek? U nás najdete bohatou nabídku tužek a mikrotužek od prověřených výrobců, se kterými se vám bude pracovat jedna radost. Samozřejmě nabízí tužky různé tvrdosti a síly tuhy. Nejtenčí psaní je s mikrotužkou, kde lze vybrat dle tuhy – 0,3 – 0,5 – 0,7 mm. Všechny ceny uvádíme rovněž ve variantě s DPH.

  Tužky a mikrotužky různé trvdosti

  Zaujal vás náš sortiment? Kromě výhodných psacích potřeb u nás můžete zakoupit i papíry a etikety, vše pro třídění a archivaci, korekční a lepící potřeby, kancelářské doplňky na stůl i školní potřeby. Neustále se snažíme rozšiřovat náš sortiment a nabízet vám tak vše, co byste mohli v kanceláři potřebovat.

 • Psací soupravy

  Vždy jste si přáli mít sladěné pero s mikrotužkou? Není nic jednoduššího, než si pořídit kvalitní psací soupravu za skvělou cenu. V naší nabídce jich najdete spoustu v mnoha barevných kombinacích. Kvalitní psací souprava vás bude dobře reprezentovat. Vybrat si můžete i psací soupravu v ozdobném, dárkovém pouzdru.

  Psací souprava pro vás

  V naší nabídce najdete funkční a levné psací soupravy i ty luxusní v pozlacené verzi. Každý si tak může najít psací soupravu, která mu vyhovuje. Psací soupravy se rovněž skvěle hodí jako dárek. U všech produktů vám garantujeme nejnižší cenu. Vybrat si pak můžete ze tří variant placení – hotově, na fakturu nebo na dobírku.

 • Pastelky a křídy

  Aby byla nabídka našich psacích potřeb kompletní, rozhodně v ní nesmí chybět ani kvalitní pastelky a křídy. Nikdy nevíte, kdy se vám budou hodit. Vybrat si můžete pastelky i křídy se šesti nebo dvanácti barvami. Při objednávce nezapomeňte pořídit nové pastelky také pro své děti nebo vnoučata.

  Pastelky a křídy se spoustou barev

  Zaujala vás naše nabídka psacích potřeb? Jistě jste si prohlédli i jedinečnou nabídku kancelářského nábytku. Rovněž by se nemělo zapomínat na občerstvení do kanceláře, které potěší nejen pracovníky v kanceláři, ale také případně pracovní návštěvy. Co vše by vám nemělo chybět, se dozvíte v naší sekci občerstvení.

 • Náplň do pera

  Také se vám často stává, že vám dojde náplň v oblíbeném peru a vy pak několik měsíců plánujete, jak si koupíte novou náplň? Předejděte těmto situacím a zásobte se kvalitními náplněmi do pera z našeho elektronického katalogu. Vždy tak budete mít novou náplň po ruce.

  Náplně do pera různých barev

  Připravili jsme pro vás nabídku modrých i jinak barevných náplní do pera. Ať už rádi píšete modrou, černou nebo červenou, v naší nabídce najdete tu pravou náhradní náplň do pera. V našem internetovém obchodě můžete vytvářet nové objednávky dvacet čtyři hodin denně sedm dní v týdnu. 

na stránku
1 – 24 z 78 položek
1 – 24 z 78 položek