Psací potřeby
Počet produktů: 50

Psací potřeby 

Dokážete si vůbec představit, že budete v kanceláři fungovat bez psacích potřeb? Každý z nás už zažil situaci, kdy nemohl najít píšící pero nebo potřebný zvýrazňovač. Vyhněte se těmto situacím a nakupte dostatek psacích potřeb do své kanceláře v našem internetovém obchodě. Stačí si vybrat typ psacích potřeb, který hledáte. Vhodné psací potřeby s...

Dokážete si vůbec představit, že budete v kanceláři fungovat bez psacích potřeb? Každý z nás už zažil situaci, kdy nemohl najít píšící pero nebo potřebný zvýrazňovač. Vyhněte se těmto situacím a nakupte dostatek psacích potřeb do své kanceláře v našem internetovém obchodě. Stačí si vybrat typ psacích potřeb, který hledáte. Vhodné psací potřeby si také můžete vybrat prostřednictvím našeho filtru dle typu nebo výrobce psacích potřeb. Nabízíme kvalitní psací potřeby za dobrou cenu.

Psací potřeby pro vaši kancelář

Jaký sortiment nabízí naše kategorie psacích potřeb? Najdete vše, na co si jen vzpomenete. Připravili jsme pro vás kuličková pera, rollery, popisovače, značkovače, zvýrazňovače, tužky atd. Objednat můžete také psací soupravy, které jsou praktické a také se hodí jako dárek například pro vaše klienty. V nabídce máme i náplně do psacích potřeb. S námi budete mít vždy po ruce potřebné pero, zvýrazňovač nebo tužku. I u tohoto sortimentu klademe velký důraz na jejich kvalitu. 

Celý text

Podkategorie

 • Sady pera s tužkou

  Vždy jste si přáli mít sladěné pero s mikrotužkou? Není nic jednoduššího, než si pořídit kvalitní elegantní psací soupravu za skvělou cenu. V naší nabídce jich najdete spoustu v mnoha barevných kombinacích. Kvalitní psací souprava vás bude dobře reprezentovat. Vybrat si můžete i psací soupravu v ozdobném, dárkovém pouzdru.

  Luxusní psací souprava pro Vás

  V naší nabídce najdete funkční a levné psací soupravy i ty luxusní v pozlacené verzi. Každý si tak může najít psací soupravu, která mu vyhovuje. Psací soupravy se rovněž skvěle hodí jako dárek. U všech produktů vám garantujeme nejnižší cenu. Vybrat si pak můžete ze tří variant placení – hotově, na fakturu nebo na dobírku.

 • Kuličková pera

  Jaký typ kuličkového pera vám vyhovuje? U nás jej najdete. V naší široké nabídce jsou kuličková pera s úzkým i širokým hrotem a vybrat si i můžete kuličkové pero vytvarované přesně pro vaši ruku. Naše kuličková pera vám budou v ruce prostě sedět a psaní s nimi bude vaší radostí. Zn. BALLOGRAF je ověřená tradice.

  Kuličková pera různých barev

  Nabízíme kuličková pera, která vám nepřestanou psát po prvním vyzkoušení. Propisky Ballograf mají velkoobsahovou náplň až na 10.000 m psaní. Vybrat si můžete pero ve vaší oblíbené barvě. Kuličková pera z našeho elektronického katalogu vás budou dobře reprezentovat také před klienty. Navíc vás tyto psací potřeby nevyjdou draze.

   

 • Fixy a popisovače

  Popisovače, také se jim říká fixy či linery, jsou skvělé na popisování různých materiálů, např. etiket či flipchartových bloků, protože se nerozpíjejí a mají sytou barvu. K trvalému záznamu doporučujeme používat tzv. permanentní popisovače, které jsou nesmazatelné a dají se použít na většinu materiálů (sklo, dřevo, plast, kov atp.). Všechny psací potřeby odebíráme od prověřených značek, na které se můžete spolehnout. Linery jsou výhodné pro běžné psaní, neboť mají tenkou stopu – od 0,25 – 0,7 mm a mají kapacitu až 1500 m.

  Fixy a popisovače pro vaši kancelář

  Naši nabídku nejen psacích potřeb si můžete přehledně roztřídit, například dle ceny (vzestupně i sestupně), názvu nebo toho, zda je zboží skladem. To vám může výrazně pomoci při výběru konkrétního zboží. Staňte se našim klientem a my se staneme vaším spolehlivým partnerem v oblasti kancelářského vybavení.

 • Zvýrazňovače

  Také máte neustálou potřebu vše podtrhovat a zvýrazňovat? Tak to vám v psacích potřebách v kanceláři rozhodně nesmí chybět zvýrazňovače. V naší nabídce jsme pro vás připravili zvýrazňovače tenké i širší v mnoha jasných barvách a to i v provedení neon. Ať už dáváte přednost žluté, zelené nebo modré barvě zvýrazňovače, u nás si rozhodně vyberete.

  Zvýrazňovače pestrých barev

  V našem elektronickém katalogu najdete zvýrazňovače klasické velikosti, i ty, co se vám vejdou do kapsy. Každý si tak může vybrat typ zvýrazňovače, který má rád. Veškeré psací potřeby vám po vytvoření objednávky dodáme v nejbližším možném termínu. V případě dotazů nás kontaktujte.

 • Tužky a mikrotužky

  Neobjedete se při své práci bez kvalitních tužek nebo mikrotužek? U nás najdete bohatou nabídku tužek a mikrotužek od prověřených výrobců, se kterými se vám bude pracovat jedna radost. Samozřejmě nabízí tužky různé tvrdosti a síly tuhy. Nejtenčí psaní je s mikrotužkou, kde lze vybrat dle tuhy – 0,3 – 0,5 – 0,7 mm. Všechny ceny uvádíme rovněž ve variantě s DPH.

  Tužky a mikrotužky různé trvdosti

  Zaujal vás náš sortiment? Kromě výhodných psacích potřeb u nás můžete zakoupit i papíry a etikety, vše pro třídění a archivaci, korekční a lepící potřeby, kancelářské doplňky na stůl i školní potřeby. Neustále se snažíme rozšiřovat náš sortiment a nabízet vám tak vše, co byste mohli v kanceláři potřebovat.

 • Značkovače
na stránku
1 – 24 z 50 položek
1 – 24 z 50 položek
Pozastavení provozu internetového obchodu helap.cz

Vážení zákazníci,

děkujeme za Váš zájem o nákup na našem eshopu, ale momentálně je eshop z technických důvodů k 31.12.2019 pozastaven.

Děkujeme za pochopení

Fintania Trade s.r.o.