Seznam produktů výrobce SMARTMATT

SMARTMATT

slouží k účinné ochraně podlahy a koberce. Její použití zvyšuje životnost a vzhled povrchu podlahy a koberce. Zabraňuje tomu, aby kolečka židle zanechaly hluboké škrábance.

Podložka pod židli Smartmatt


sloužící k účinné ochraně podlahy a koberce, se v současnosti stala oblíbeným prostředkem ochrany podlahy. Její použití zvyšuje životnost a vzhled povrchu podlahy a koberce. Zabraňuje tomu, aby kolečka židle zanechali hluboké škrábance. Její aplikací je také možné zabránit poškození způsobenému jinými mechanickými vlivy, např. polití, vypálení, opotřebování způsobené botami a pod. Podložky pod kolečkové židle SMARTMATT jsou na výběr v 5 základních rozměrech a v provedení na hladké povrchy - PH, a na koberce s označením PCT.


Rozměry podložek:


  • 5090 - 120 x 90 cm,

  • 5100 - 120 x 100 cm,

  • 5200 - 120 x 120 cm,

  • 5300 - 120 x 150 cm,

  • 5400 - 120 x 200 cm,

Ochranné podložky pod židle smartmatt na koberce, jsou vyrobeny z kvalitního polykarbonátu,  v tloušťce 3 mm. Spodní strana podložky je opatřena stovkami hrotů, které zabraňují podložce v pohybu na koberci. Vrchní strana podložky pod židle má drobnou strukturu, která zabraňuje zrcadlovému efektu a umožňuje židlím pohybovat se tiše se správným třením.A dobře míněná rada - pokud chcete, aby podložka pod židli 100% ochránila Vaší podlahu či nebo koberce při pojezdu židle, je nutno si vybrat vždy podložku pod židli v dostatečné velikosti. Je důležité, aby jste na židli nejezdili přes okraj podložky. Ničí se tím jak podlaha, tak podložka !       Proto Vám nabízíme i možnost objednat si podložku "na míru".


Podložky lze dodat ve 4 základních typech výřezů:  • výřez typu X - toto označení se používá pro oválný výřez s výstupkem na nohy

  • výřez typu L - toto označení se používá pro výřez na kratší straně

  • výřez typu Q - toto označení se používá pro výřez na delší straně

  • vyřez typu D - toto označení se používá pro oválný a kruhový výřez Výřezy na Vaše přáníPokud si nevyberete z těchto 4 základních výřezů, jsme schopni nechat vyříznout podložku podle Vašich představ. Stačí nám pouze zaslat přesné rozměry podložky a my Vám jí necháme vyříznout. Vždy je ale potřeba vycházet z 5 základních rozměrů podložek. 
Podložka pod židli smartmattPodložka pod židli výřez XPodložka pod židli smartmattPodložka pod židli výřez LPodložka pod židli smartmattPodložka pod židli výřez QPodložka pod židli smartmattPodložka pod židli výřez D/oPodložka pod židli smartmattPodložka pod židli výřez D/0


A dobře míněná rada - pokud chcete, aby podložka pod židli 100% ochránila Vaší podlahu či nebo koberce při pojezdu židle, je nutno si vybrat vždy podložku pod židli v dostatečné velikosti. Je důležité, aby jste na židli nejezdili přes okraj podložky. Ničí se tím jak podlaha, tak podložka.

Zobrazit

Žádné produkty neodpovídají tomuto výrobci.

Pozastavení provozu internetového obchodu helap.cz

Vážení zákazníci,

děkujeme za Váš zájem o nákup na našem eshopu, ale momentálně je eshop z technických důvodů k 31.12.2019 pozastaven.

Děkujeme za pochopení

Fintania Trade s.r.o.