Zdravotní židle LÖFFLER
Počet produktů: 6

Zdravotní židle LÖFFLER 

Zdravotní balanční židle LÖFFLER s technologií ERGO TOP®, která byla navržena v úzké spolupráci s Technickou univerzitou v Mnichově.
Tato patentovaná technologie zajišťuje permanentním vyvažováním horizontálního a vertikálního těžiště těla aktivaci svalů během sezení (simuluje sezení na gymnastickém míči). Dochází k přizpůsobování polohy sedáku ...

Zdravotní balanční židle LÖFFLER s technologií ERGO TOP®, která byla navržena v úzké spolupráci s Technickou univerzitou v Mnichově.
Tato patentovaná technologie zajišťuje permanentním vyvažováním horizontálního a vertikálního těžiště těla aktivaci svalů během sezení (simuluje sezení na gymnastickém míči). Dochází k přizpůsobování polohy sedáku a tím k zajištění správného sezení. Základní vlastností je tedy aktivování zádových, břišních svalů a svalů kolem páteře.
Když je pro Vás aktivně dynamické sezení novinkou, použijte funkci fixace ERGO TOP®.
Vaše zádové svaly se musí “aktivnímu sezení” nejprve znovu naučit. Ze začátku doporučujeme častější využívání funkce fixace ERGO TOP® a následně vždy tak, aby nedocházelo k přetížení Vašeho svalstva. Jeho mírná bolest znamená tréninkový pokrok: ERGO-TOP® časem zpevní Vaše záda natolik, že mírná bolest ustoupí a Vy si brzy vlastnictví své aktivně dynamické kancelářské židle budete užívat.
Díky funkci fixace ERGO TOP® máte dvě židle v jednom. Můžete sedět jak na židli s aktivním sezením, tak na židli s pevným sedákem s možností využití dalších výjimečných vlastností židlí LÖFFLER.
30 let záruka
Na všechny židle LÖFFLER je poskytována záruka 30 let na všechny díly s výjímkou potahových materiálů, při průměrném používání 8 hodin za pracovní den. Použity jsou výběrové potahové tkaniny s testem Martindale 100 000 cyklů.

Celý text
1 – 6 z 6 položek
1 – 6 z 6 položek
Pozastavení provozu internetového obchodu helap.cz

Vážení zákazníci,

děkujeme za Váš zájem o nákup na našem eshopu, ale momentálně je eshop z technických důvodů k 31.12.2019 pozastaven.

Děkujeme za pochopení

Fintania Trade s.r.o.