Výškově nastavitelné stoly
V této kategorii není žádné zboží.

Výškově nastavitelné stoly 

Výškově nastavitelné stoly neboli Stand-Up stoly,

Polohovatelné stoly jsou vhodné pro práci vestoje i vsedě v kancelářích, ateliérech, domácích pracovnách i pro studenty jako "rostoucí stoly". Výškově nastavitelný stůl může být "stůl na celý život", který s Vámi "roste" od studentských let. 

Výškově stavitelný stůl není luxus, je to dostupný, e...

Výškově nastavitelné stoly neboli Stand-Up stoly,

Polohovatelné stoly jsou vhodné pro práci vestoje i vsedě v kancelářích, ateliérech, domácích pracovnách i pro studenty jako "rostoucí stoly". Výškově nastavitelný stůl může být "stůl na celý život", který s Vámi "roste" od studentských let. 

Výškově stavitelný stůl není luxus, je to dostupný, efektivní a ergonomický pomocník pro zdravou práci u stolu úředníka, projektanta i studenta.

Možnost nastavení správné výšky pracovní desky vůči Vaší výšce je základní podmínkou pro správné sezení. V nabídce jsou výškově nastavitelné stoly na elektrické i manuální ovládání i v ERGO provedení a paměťovým ovládáním.

Celý text

Podkategorie

 • Elektricky stavitelné stoly

  Výškově elektricky stavitelné stoly Hobis MOTION a MOTION ERGO - stoly, u kterých záda nebolí

  • jsou stoly s plynulým elektrickým nastavením výšky od 605 - 1295 mm, s volbou pracovní desky 900 - 1800 mm standardní rovnou či s ergonomickým vykrojením před židlí,

  • jsou "celoživotní" stoly, které s Vámi "rostou" již od školních let,

  • díky ERGO výřezu v pracovní desce dostanou vaše paže podporu, čímž se uleví trapézovým svalům a umožní se relaxace šíje. Správné sezení podstatně snižuje riziko přetížení páteře - viz https://www.youtube.com/watch?v=12Jd2mCk66U,

  • stoly, které Vám umožní pracovat nejen v sedě, ale pomocí ovladače i ve stoje. Paže zůstávají podepřené a oproti sezení dochází k protažení nohou,

  • využijte související ERGO výrobky

 • Ručně stavitelné stoly

  Nastavitelné stoly jsou vedle vhodné židle důležitým aspektem pro zdravé sezení.

  Děti již ve školním věku by měly mít vhodnou židli a psací "rostoucí stůl", který lze průběžně zvyšovat dle jejich vzrůstu. Např. manuálně stavitelné stoly lze používat již od 12 roku dítěte, tj. cca od výšky 155 cm. 

  Špatné sezení způsobuje výhřez meziobratlového disku  v bederní a krční páteři, skoliózu či chronické bolesti zad a proto by mělo být naprostou samozřejmostí, že kanceláře budou mít pro každého pracovníka kancelářský psací stůl výškově nastavitelný.

  Rostoucí stoly s ručním nastavením jsou cenově velmi výhodné. Při dodávce většího počtu stolů jsme schopni nabídnout zajímavé množstevní slevy !

  Naše nabídka flexibilních stolů s manuálním nastavením je velmi široká - dají se nastavit:

  • dle výšky desky - od 650 - 1.000 mm,

  • dle délky desky - od 800 - 2.000 mm,

  • dle šířky desky - od 800 - 2.400 mm,

  • dle rozteče nohou - od 600 - 1.200 mm,

  • dle konstrukce nohou - centrální, excentrická,

  • dle vzorníku asi v 50 barvách - od vysoce leštěné bílé, černé až po vínové či zelené - prostě jak se komu hodí jaká barva psacího stolu hodí do kanceláře (nohy jsou bílé či chromové).

  • u stolových desek si lze vybrat barvu, dekor, rozměr, tloušťku a také tvar hran (ostrá, šikmá či zaoblená). Stolové desky mohou být dýhované, lamino, masivní, skleněné, compact (síla pouze 10 mm) či postformingové Topalit.

Pozastavení provozu internetového obchodu helap.cz

Vážení zákazníci,

děkujeme za Váš zájem o nákup na našem eshopu, ale momentálně je eshop z technických důvodů k 31.12.2019 pozastaven.

Děkujeme za pochopení

Fintania Trade s.r.o.