Podložka pod kolečkovou židli
Počet produktů: 5

Podložka pod kolečkovou židli 

Podložka pod kolečkovou židli se používá zejména z důvodu nepoškození podlahy, např. černými šmouhami od koleček židle. Nejvíce se však podložka pod židli používá v případě koberců, ať již k jejich ochraně, aby nebylo po čase vyježděné kolečko a koberec byl nenávratně poškozen, a dále i s ohledem na hladký pohyb židle při práci u kancelářského s...

Podložka pod kolečkovou židli se používá zejména z důvodu nepoškození podlahy, např. černými šmouhami od koleček židle. Nejvíce se však podložka pod židli používá v případě koberců, ať již k jejich ochraně, aby nebylo po čase vyježděné kolečko a koberec byl nenávratně poškozen, a dále i s ohledem na hladký pohyb židle při práci u kancelářského stolu.

Nejlepší ochranou je použití podložky pod židle z kvalitního materiálu a tím je POLYKARBONÁT, který má výrazně lepší vlastnosti než polyetylén, PVC, jakož i dobu životnosti.  Je logické, že je nutno zvolit podložku pod židli z polykarbonátu a to dle typu podlahy, tj. podložka pro hladké podlahy a podložka na koberce s hroty, aby podložka po koberci neklouzala a nedošlo tak k úrazu či poškození majetku. To je i vysvětlení, proč nenakupovat tzv. "univerzální" podložky pod židle.

Nejlepší variantou z hlediska užitných vlastností i životnosti je proto podložka pod židli POLYKARBO z polykarbonátu.

Celý text
1 – 5 z 5 položek
1 – 5 z 5 položek