Informace

Katalog

Stolní LED lampa
Počet produktů: 8

Stolní LED lampa 

Při práci každý z nás potřebuje kvalitní LED osvětlení. Ne vždy ho dokáže zajistit centrální osvětlení místnosti. Mnohem praktičtější jsou dotykové stolní lampy jako je LED lampa. V nabídce máme stolní lampy v moderním i klasickém francouzském designu se žárovkami LED. Stane se ozdobou vašeho stolu.  Stolní lampičky v naší nabídce vás jistě zauj...

Při práci každý z nás potřebuje kvalitní LED osvětlení. Ne vždy ho dokáže zajistit centrální osvětlení místnosti. Mnohem praktičtější jsou dotykové stolní lampy jako je LED lampa. V nabídce máme stolní lampy v moderním i klasickém francouzském designu se žárovkami LED. Stane se ozdobou vašeho stolu.  Stolní lampičky v naší nabídce vás jistě zaujmou nejen vysokou kvalitou, ale velmi příznivou cenou.

Stolní LED lampa

U nás zakoupíte nejen klasické stolní lampy, ale také stolní dotykové lampy a LED lampy, které můžete uchytit na závěsnou lištu, za okraj stolu či s podstavcem. I při výběru dodavatelů naši stolních lamp dbáme zejména na kvalitu výrobku a přijatelnou cenu. Přesvědčte se o tom sami při prohlížení našeho katalogu stolních lamp. 

Všechny prodávané lampičky mají nejen základní certifikace EU, jako jsou CE a RoHS A, ale rovněž také nejvyšší certifikaci výrobků vč. TÜV GS, TÜV Rheinland, ISO 9001: 2008, Energy Star a nemají žádné škodlivé emise, UV nebo IR záření. U osvětlení je uvedena IP ochrana, tzn. s označením, pro jaké podmínky je lampa určena.

Celý text
1 – 8 z 8 položek
1 – 8 z 8 položek