Obálky a poštovní tašky
Počet produktů: 34

Obálky a poštovní tašky 

Při každé administrativní činnosti je nutná komunikace s klienty a zákazníky nebo s úřady. Ne ke všem účelům lze ale využít emailovou komunikaci. Mnohdy vám nezbyde nic jiného, než využít klasickou poštu. Právě proto vám nabízíme širokou nabídku obálek, které můžete použít k různým účelům. Připravili jsme pro vás obálky mnoha rozměrů a provedení...

Při každé administrativní činnosti je nutná komunikace s klienty a zákazníky nebo s úřady. Ne ke všem účelům lze ale využít emailovou komunikaci. Mnohdy vám nezbyde nic jiného, než využít klasickou poštu. Právě proto vám nabízíme širokou nabídku obálek, které můžete použít k různým účelům. Připravili jsme pro vás obálky mnoha rozměrů a provedení, od nejmenších až po největší.

Při vybavování kanceláře musíte myslet na vše do posledního detailu a my vám v tom rádi pomůžeme.

Obálky a poštovní tašky pro každou kancelář

Vybrali jste si z naší široké nabídky obálek a dalšího sortimentu? Skvělé. Nyní jen stačí si je objednat přes náš E-shop www.helap.cz.

Celý text

Podkategorie

 • Poštovní obálky

  Poštovní obálky nabízíme v mnoha různých variantách a v baleních s různými počty obálek. Vždy si tak můžete vybrat variantu, která vám bude vyhovovat. Malé i velké poštovní obálky by neměly chybět v žádné kanceláři. V naší nabídce zboží vždy najdete koncovou cenu i se započteným DPH a jednotlivé zboží mezi sebou můžete porovnat. Velmi oblíbené jsou obálky na navštívenky, které pak působí velice profesionálně. Prohlédněte si naši kompletní nabídku dopisních obálek právě teď.

  Dopisní obálky pro vaši korespondenci

  Chcete si své objednané poštovní obálky osobně vyzvednout? To můžete v našem showroomu, který najdete v Praze. Právě zde si můžete prohlédnout také další zboží, včetně kancelářského nábytku a dalších doplňků. Osobní odběr je zcela zdarma. V případě objednání přes e-shop je objednávka doručena v nejbližším možném termínu. Za svým nabízeným zbožím si stojíme natolik, že na řadu produktů poskytujeme prodlouženou záruční dobu a to až na deset let. 

 • ELCO obálky

  Hledáte kvalitní obálky, které vás budou vhodně reprezentovat? Přesně pro vás jsou určeny ELCO obálky té nejvyšší kvality. Vybrat si můžete jak bílé, tak barevné obálky mnoha různých velikostí. ELCO obálky jsou vyráběny ve Švýcarsku. V nabídce najdete i obálky s uzávěrem jako odnímatelnou páskou.

  Kvalitní ELCO obálky

  Jen my vám nabídneme ELCO obálky v prvotřídní kvalitě a za tu nejlepší cenu na trhu. Stejně jako u jiných produktů i zde neustále sledujeme ceny u konkurence. Prohlédněte si i naši další nabídku, ve které najdete veškeré kancelářské potřeby od papíru a etiket až po psací potřeby

 • Bublinkové obálky

  Právě na tomto místě najdete jedinečnou nabídku bublinkových obálek za tu nejlepší cenu. Bublinkové obálky jsou vhodné při posílání křehkých nebo jinak náchylných zásilek. Objednejte si bublinkové obálky ještě dnes a my vám zboží doručíme do několika pracovních dní. Se svými stálými zákazníky rádi spolupracujeme také při získávání nových klientů – dejte na nás kladnou referenci a získáte slevu na váš další nákup.

  Bublinkové obálky Praha

  Poskytneme vám skutečnou pomocnou ruku. Na tomto internetovém obchodě můžete nakoupit vše potřebné pro vaši kancelář – od velkých věcí, jako je nábytek až po občerstvení nebo kancelářské potřeby. Svým klientům nabízíme pouze zboží té nejvyšší kvality, ať už se jedná o kancelářské stoly, židle, kopírovací papír nebo bublinkové obálky. V případě jakýchkoli dotazů se na nás můžete obrátit a to prostřednictvím telefonu, emailu nebo ICQ.

 • Kartonové obálky

  Hledáte opravdu pevnou obálku? Naše kartonové obálky jsou vyrobeny z výjimečně pevného materiálu, který zajistí bezpečnou přepravu pro všechny vaše důležité dokumenty. Kartonové obálky nabízíme v rozměrech A3, A4 a A5. Zakoupit můžete i kartonové obálky na CD.

  Kartonová obálka A4 a další rozměry 

  Kromě kartonových obálek jsme pro vás připravili bohatou nabídku dalších typů obálek, včetně poštovních obálek nebo ELCO obálek. Pro své klienty jsme stabilním partnerem, kterému zajistíme pravidelnou dodávku veškerých potřebných kancelářských potřeb i kancelářského vybavení.

na stránku
1 – 24 z 34 položek
1 – 24 z 34 položek
Pozastavení provozu internetového obchodu helap.cz

Vážení zákazníci,

děkujeme za Váš zájem o nákup na našem eshopu, ale momentálně je eshop z technických důvodů k 31.12.2019 pozastaven.

Děkujeme za pochopení

Fintania Trade s.r.o.