Papír a etikety
Počet produktů: 64

Papír a etikety 

Bez čeho se neobejde žádná kancelář? Je to především papír a etikety. Připravili jsme pro vás nabídku kvalitního kancelářského papíru mnoha různých velikostí i barev. Rozhodně si vyberete i z velkého množství praktických etiket, které usnadní vaši organizaci. V této kategorii vám nabízíme i obálky, bločky, sešity nebo tiskopisy. Vše pro vaši kan...

Bez čeho se neobejde žádná kancelář? Je to především papír a etikety. Připravili jsme pro vás nabídku kvalitního kancelářského papíru mnoha různých velikostí i barev. Rozhodně si vyberete i z velkého množství praktických etiket, které usnadní vaši organizaci. V této kategorii vám nabízíme i obálky, bločky, sešity nebo tiskopisy. Vše pro vaši kancelář najdete na jednom místě.

Papír a etikety za skvělou cenu a vždy skladem.

Naše společnost se zaměřuje na vybavení kanceláře od nábytku až po nezbytné kancelářské potřeby. Jestliže hledáte kvalitního dodavatele papírů nebo etiket, jste na správném místě. S námi ušetříte nejen svůj čas, ale také peníze. Při určité výši objednávky navíc můžete získat poštovné či dopravu zboží zdarma. 

Celý text

Podkategorie

 • Kancelářský papír

  V každé kanceláři je denním chlebem tisk nejrůznějších materiálů a kopírování. Jistě víte, že i kancelářský papír se může lišit v kvalitě. Právě proto jsme pro vás připravili nabídku kvalitních kancelářských papírů, které vás nikdy nezklamou. Navíc je prodáváme za nejlepší cenu na trhu. V jednom balení najdete 500 listů kancelářského papíru, v kartonu pak 5 balení.

  Kvalitní kancelářský papír

  Díky našemu přehlednému systému si kopírovací papír vyberete rychlostí blesku. Stačí zadat ve speciálním filtru své požadavky. Týkat se mohou barvy, gramáže, rozměrů, výrobce atp. Filtr vám výrazně usnadní výběr. V rámci této kategorie si můžete rovněž objednat i tabelační nebo fotografický papír. Náš e-shop je vám k dispozici 24 hodin denně a sedm dní v týdnu. Kdykoli tak můžete objednat zboží, které právě potřebujete.

 • Flipchart papír

  Využíváte při svých prezentacích a poradách flip chart? Flipchart je velmi praktická tabule s papírovými archy. V naší nabídce najdete bloky flipchart papíru v různých velikostech za atraktivní cenu. Naše bloky flipchart papíru jsou z kvalitního 80g papíru. Zakoupit můžete rovněž speciální popisovače.

  Flip chart papíry pro vaše prezentace

  Aby vám flipchart dobře sloužil, musíte k němu mít také kvalitní příslušenství – tedy zejména flipchart papír a popisovače, které se nerozpíjí a zanechávají viditelný otisk. To vše najdete v našem online katalogu. Objednávku si můžete nechat zaslat poštou nebo si ji osobně vyzvednout.

 • Plotrový papír

  Plotrový papír je určen zejména pro tisk v plotrových zařízeních. Nejčastěji se na plotrový papír tisknou prezentace, stavební plány, plakáty, fotografie atd. V naší nabídce najdete kvalitní plotrový papír v rolích za tu nejlepší cenu. Gramáž je 80 g a 90 g. Plotrový papír u nás zakoupíte ve formátech A2 a A3 v délce 50 m.

  Plotrový papír A2 a A3

  Jaké jsou hlavní výhody při nákupu v našem internetovém obchodě? Naše nabídka zboží je kompletní a široká – vždy tak najdete přesně to, co hledáte. Navíc vše zakoupíte za tu nejlepší cenu na trhu. Objednané zboží vám dodáme v nejbližším možném termínu a na všechny vaše dotazy jsme připraveni odpovídat prostřednictvím telefonu nebo emailu.

 • Samolepící etikety

  Samolepící etikety nabízí jedinečný způsob, jak si přehledně označit jednotlivé zboží. Na naše samolepicí etikety můžete tisknout jak na inkoustové, tak i na laserové tiskárně.

  Etikety jsou vyrobeny z velmi kvalitního papíru zn. HELMA. Etikety jsou vyráběny tzv. QCT-Quatro clean technology, tzn. archy A4 mají na všech 4 stranách bezpečnostní okraj, čímž je zajištěna maximální ochrana tiskáren a kopírek před náhodným zatečením lepidla.

  Samolepicí etikety A4 dodáváme v kartonovém balení á 100 archů. Velikost samotných samolepicích etiket je variabilní. Print etikety jsou s různými rozměry a proto si můžete vybrat takovou velikost, která vám bude vyhovovat.

  Samolepící etikety vám pomohou při organizaci vaší kanceláře. Všechny desky i šanony si můžete rychle a jednoduše označit.Využít je rovněž můžete k tisku adres, cen, čárových kódu, popisků atp.

  Kromě samolepících etiket jistě využijete i naše další zboží. V naší nabídce najdete kvalitní kancelářský papír, poznámkové bločky, tiskopisy, archivační krabice, organizéry, psací potřeby a mnoho dalšího. Mysleli jsme na každý detail. Nyní můžete svou kancelář plně vybavit na jednom místě a to prostřednictvím našeho internetového obchodu.

 • Obálky a poštovní tašky

  Při každé administrativní činnosti je nutná komunikace s klienty a zákazníky nebo s úřady. Ne ke všem účelům lze ale využít emailovou komunikaci. Mnohdy vám nezbyde nic jiného, než využít klasickou poštu. Právě proto vám nabízíme širokou nabídku obálek, které můžete použít k různým účelům. Připravili jsme pro vás obálky mnoha rozměrů a provedení, od nejmenších až po největší.

  Při vybavování kanceláře musíte myslet na vše do posledního detailu a my vám v tom rádi pomůžeme.

  Obálky a poštovní tašky pro každou kancelář

  Vybrali jste si z naší široké nabídky obálek a dalšího sortimentu? Skvělé. Nyní jen stačí si je objednat přes náš E-shop www.helap.cz.

 • Samolepící a papírové bločky

  samolepící bločky a papírové bločky vám nedovolí zapomenout

  Poznámkové bločky jsou ideální pro všechny vaše poznámky. Můžete je mít jednoduše přímo na stole a použít je vždy, kdy je potřeba. Nezabírají totiž skoro žádné místo. V naší nabídce najdete nelepené i lepené poznámkové bločky v různých barvách, pro vaši lepší organizaci.

  Rovněž jsme pro vás připravili praktické samolepící a papírové bločky v různých velikostech i barvách. Rychle si tak můžete založit vše potřebné a připsat i důležité poznámky. Vyberte si poznámkové bločky podle svých představ. V naší nabídce jsou i další zajímavé a užitečné kancelářské potřeby.

 • Poznámkové bloky

  Rádi si děláte své poznámky do poznámkových bloků? Vše potřebné tak máte na jednom místě. Právě proto jsme i my poznámkové bloky zařadili do naší nabídky. Vybrat si můžete z bloků různých velikostí i s různými počty listů. Připravili jsme pro vás poznámkové bloky čisté, linkované i čtverečkované.

  Poznámkové bloky A4, A5 a další rozměry

  V naší nabídce najdete praktické poznámkové bloky za příznivou cenu. Nabízíme jak bloky lepené, tak i s kroužkovou vazbou. Z obou typů poznámkových bloků můžete jednoduše vytrhávat jednotlivé listy. Bloky nabízíme ve velikostech A3, A4, A5, A6 i A7.

na stránku
1 – 24 z 64 položek
1 – 24 z 64 položek
Pozastavení provozu internetového obchodu helap.cz

Vážení zákazníci,

děkujeme za Váš zájem o nákup na našem eshopu, ale momentálně je eshop z technických důvodů k 31.12.2019 pozastaven.

Děkujeme za pochopení

Fintania Trade s.r.o.