Zásuvkové panely VAULT

Zásuvkové panely VAULT V této kategorii není žádné zboží.

Zdá se vám, že ve vaší kanceláři nemáte dostatek zásuvek? Potřebujete přece připojit počítač, mobilní nabíječku, tablet, osvětlení, HDMI, USB a další elektrická zařízení. Abyste tento problém nemuseli již nikdy řešit, připravili jsme pro vás nabídku přípojných míst VAULT, která vyřeší všechny vaše problémy. Tato multifukční přípojná místa se skv...

Zdá se vám, že ve vaší kanceláři nemáte dostatek zásuvek? Potřebujete přece připojit počítač, mobilní nabíječku, tablet, osvětlení, HDMI, USB a další elektrická zařízení. Abyste tento problém nemuseli již nikdy řešit, připravili jsme pro vás nabídku přípojných míst VAULT, která vyřeší všechny vaše problémy. Tato multifukční přípojná místa se skvěle hodí do každé kanceláře a udělají vám skvělou službu, zejména když jsou zabudována do kancelářských stolů. Přípojná místa VAULT mají také řadu bezpečnostních prvků a přípojné kabely vč. koncovek pro bezproblémové zasunutí do zásuvek na podlaze.

Přípojná místa VAULT vám přináší komfortní řešení. Vybrat si můžete z otočných panelů, výklopných panelů a pevných panelů. U nás najdete vždy jedinečné řešení právě pro vaši kancelář. Naše zboží je té nejvyšší kvality a všechny panely jsou opatřeny certifikátem Elektrotechnického zkušebního ústavu. Objednejte přípojná místa VAULT ještě dnes a již do dvou pracovních dní vám vaši objednávku doručíme. Nezapomeňte si prohlédnout také další nabídku našeho kancelářského nábytku a doplňků.

* Přípojná místa VAULT přináší elegantní řešení v použití elektrických, datových a AV přípojných bodů.

* Zásuvkové panely VAULT lze instalovat na všechny typy stolů zn. HOBIS a EXNER a prakticky použít v kancelářích, školících místnostech, jakož i v hotelových pokojích či kuchyních. Nejvíce žádaný typ: VAULT BTCZ 043

* VAULT zásuvky jsou plně vybaveny potřebnými kabely vč. koncovek a po montáži jsou ihned připraveny k použití pouhým stiskem tlačítka. Otáčení celé zásuvkové jednotky je prováděno pomocí el. motoru s magnetickou spojkou.

* VAULT je vybaven fotobuňkou, která brání otočení a zavření jednotky, pokud je v jakékoliv zásuvce zastrčen kabel. Tím je zamezeno poškození kabelů.

* Na všechny nabízené moduly VAULT – moduly BTCZ, BTDZ a PTCZ je vydán Certifikát EZÚ. Jednotlivé moduly jsou fixně nakonfigurované a nelze je měnit či doplňovat.

Provedení:

VAULT BTCZ - elektricky otočný panel:  BTCZ 002, BTCZ 003, BTCZ 004, BTCZ 009, BTCZ010, BTCZ 011, BTCZ 012, BTCZ 013, BTCZ 013, BTCZ 014, BTCZ 043,

VAULT BTDZ - mechanicky výklopný panel: BTDZ 012, BTDZ 031, BTDZ 041,

VAULT PTCZ - pevný panel: PTCZ 016,

Celý text

Podkategorie

 • Otočný panel BTCZ

  Elektricky otočný panel VAULT BTCZ.

  Elektricky otočný panel je ideální varianta pro použití elektrických, datových a AV přípojných bodů na kancelářském či konferenčním stolu v hotelových pokojích či školících místnostech.

  Zásuvky jsou připraveny k použití během několika vteřin po stisku tlačítka. Otáčení zásuvkového panelu je podélné. Vault je vybaven fotobuňkou, která brání otočení a zavření jednotky, pokud je v jakékoliv zásuvce zastrčen kabel. Tím je zamezeno poškození panelu i přívodních kabelů.

  2 roky záruka

 • Výklopný panel BTDZ

  Mechanicky výklopný panel VAULT BTDZ.

  Po zapojení kabelů lze výklopný panel otevřít nad stolovou desku a pracovat. Výklopné panely se po stlačení otevřou pomocí pružiny. Panely mají štětinový prostup pro průchod kabelů a proto lze panel zavřít i se zapojenými kabely. To je výhoda a rozdíl oproti otočným panelům.

  Popis produktu:

  • BTDZ 031: 4x elektrická zásuvka
  • BTDZ 041: 2x elektrická zásuvka, 2x data a 2x USB,  
  • BTDZ 012: 2x elektrická zásuvka, 2x data 

  2 roky záruka

 • Pevný panel PTCZ

  Pevný panel zásuvkový PTCZ je přípojné místo napevno zabudované do desky psacího stolu.

  Výhodou tohoto panelu je přístup ze všech stran stolu.