Zásuvkové panely
Je zde 1 produkt.

Zásuvkové panely  

Zdá se vám, že ve vaší kanceláři nemáte dostatek zásuvek? Potřebujete přece připojit počítač, mobilní nabíječku, tablet, osvětlení, HDMI, USB a další elektrická zařízení. Abyste tento problém nemuseli již nikdy řešit, připravili jsme pro vás nabídku přípojných míst VAULT, která vyřeší všechny vaše problémy. Tato multifunkční přípojná místa - pan...

Zdá se vám, že ve vaší kanceláři nemáte dostatek zásuvek? Potřebujete přece připojit počítač, mobilní nabíječku, tablet, osvětlení, HDMI, USB a další elektrická zařízení. Abyste tento problém nemuseli již nikdy řešit, připravili jsme pro vás nabídku přípojných míst VAULT, která vyřeší všechny vaše problémy. Tato multifunkční přípojná místa - panel VAULT - se skvěle hodí do každé kanceláře a udělají vám skvělou službu, zejména když jsou zabudována do kancelářských stolů. Přípojná místa VAULT mají také řadu bezpečnostních prvků a přípojné kabely vč. koncovek pro bezproblémové zasunutí do zásuvek na podlaze.

Zásuvkový panel VAULT vám přináší komfortní řešení. Vybrat si můžete z otočných panelů, výklopných panelů a pevných panelů. U nás najdete vždy jedinečné řešení právě pro vaši kancelář. Naše zboží je té nejvyšší kvality a všechny panely jsou opatřeny certifikátem Elektrotechnického zkušebního ústavu. Objednejte přípojná místa VAULT ještě dnes a již do dvou pracovních dní vám vaši objednávku doručíme. Nezapomeňte si prohlédnout také další nabídku našeho kancelářského nábytku a doplňků.

Elektrické zásuvky  VAULT přináší elegantní řešení v použití elektrických, datových a AV přípojných bodů.

* Zásuvkové panely VAULT lze instalovat na všechny typy stolů zn. HOBIS a EXNER a prakticky použít v kancelářích, školících místnostech, jakož i v hotelových pokojích či kuchyních. Nejvíce žádaný typ: VAULT BTCZ 043

* VAULT zásuvky jsou plně vybaveny potřebnými kabely vč. koncovek a po montáži jsou ihned připraveny k použití pouhým stiskem tlačítka. Otáčení celé zásuvkové jednotky je prováděno pomocí el. motoru s magnetickou spojkou.

* VAULT je vybaven fotobuňkou, která brání otočení a zavření jednotky, pokud je v jakékoliv zásuvce zastrčen kabel. Tím je zamezeno poškození kabelů.

* Na všechny nabízené moduly VAULT – moduly BTCZ, BTDZ a PTCZ je vydán Certifikát EZÚ. Jednotlivé moduly jsou fixně nakonfigurované a nelze je měnit či doplňovat.

Provedení VAULT panel:

VAULT BTCZ - elektricky otočný panel:  BTCZ 002, BTCZ 003, BTCZ 004, BTCZ 009, BTCZ010, BTCZ 011, BTCZ 012, BTCZ 013, BTCZ 013, BTCZ 014, BTCZ 043,

VAULT BTDZ - mechanicky výklopný panel: BTDZ 012, BTDZ 031, BTDZ 041,

VAULT PTCZ - pevný panel: PTCZ 016,

Celý text

Podkategorie

 • Zásuvkové panely otočné

  Zásuvkové panely otočné

 • Otočný panel BTCZ

  Elektricky otočný panel VAULT BTCZ.

  Elektricky otočný panel je ideální varianta pro použití elektrických, datových a AV přípojných bodů na kancelářském či konferenčním stolu v hotelových pokojích či školících místnostech.

  Zásuvky jsou připraveny k použití během několika vteřin po stisku tlačítka. Otáčení zásuvkového panelu je podélné. Vault je vybaven fotobuňkou, která brání otočení a zavření jednotky, pokud je v jakékoliv zásuvce zastrčen kabel. Tím je zamezeno poškození panelu i přívodních kabelů.

  2 roky záruka

 • Výklopný panel BTDZ

  Mechanicky výklopný panel VAULT BTDZ

  Po zapojení kabelů lze výklopný panel otevřít nad stolovou desku a pracovat. Výklopné panely se po stlačení otevřou pomocí pružiny. Panely mají štětinový prostup pro průchod kabelů a proto lze panel zavřít i se zapojenými kabely. To je výhoda a rozdíl oproti otočným panelům.

  Popis produktu:

  • BTDZ 031: 4x elektrická zásuvka
  • BTDZ 041: 2x elektrická zásuvka, 2x data a 2x USB,  
  • BTDZ 012: 2x elektrická zásuvka, 2x data 

  2 roky záruka

 • Pevný panel

  Pevný panel zásuvkový PTCZ je přípojné místo napevno zabudované do desky psacího stolu.

  Výhodou tohoto panelu je přístup ze všech stran stolu.

 • Konfigurovatelný panel

  Nevyhovuje Vám některá z pevně daných sestav konektorů? Pak sáhněte po variantě konfigurovatelných panelů a vyberte si kombinaci přesně podle Vašich požadavků. Zvolte si rámeček s požadovaným počtem elektrických zásuvek a doplňte je konektory. Sestavu lze kdykoliv snadno změnit dokoupením a výměnou potřebného modulu.

 • do stolové průchodky

  Pro instalaci zásuvkového panelu do průchodky není potřeba žádná další úprava stolové desky, jako např. u stolů zn. HOBIS.

  Panel jednoduše vložíte do předem vyřezaného otvoru - např. na rohu stolu, připojíte a můžete využívat.

1 – 1 z 1 položky
1 – 1 z 1 položky
Pozastavení provozu internetového obchodu helap.cz

Vážení zákazníci,

děkujeme za Váš zájem o nákup na našem eshopu, ale momentálně je eshop z technických důvodů k 31.12.2019 pozastaven.

Děkujeme za pochopení

Fintania Trade s.r.o.