Věšáky a odkládací stěny
Počet produktů: 6

Věšáky a odkládací stěny 

Mysleli jste při navrhování nové kanceláře opravdu na všechno? A neopomněli jste místo pro odkládání kabátů? U nás si můžete vybrat z velké nabídky věšáků a odkládacích stěn, které ve vaší kanceláři poskytnou vám i klientům dostatečný odkládací prostor. Věšáky na kabáty i odkládací stěny jsou velmi praktické a navíc oživí interiér vaší kanceláře...

Mysleli jste při navrhování nové kanceláře opravdu na všechno? A neopomněli jste místo pro odkládání kabátů? U nás si můžete vybrat z velké nabídky věšáků a odkládacích stěn, které ve vaší kanceláři poskytnou vám i klientům dostatečný odkládací prostor. Věšáky na kabáty i odkládací stěny jsou velmi praktické a navíc oživí interiér vaší kanceláře. Vyberte si z naší široké nabídky věšáků a odkládacích stěn z pevných a odolných materiálů.

Věšáky na kabáty do kanceláře 

Věšáky na kabáty a odkládací stěny by neměly chybět v žádné kanceláři. Jsou totiž neodmyslitelnou součástí kancelářského nábytku. Prohlédněte si také naši další nabídku kancelářského nábytku. Najdete v ní vše, co v kanceláři potřebujete. Kancelářské stoly, jednací stoly, židle, úložné prostory, kancelářské doplňky atp. Svým klientům poskytujeme kompletní servis a tak přinášíme také nabídku kancelářských potřeb a prezentační techniky.

Celý text
1 – 6 z 6 položek
1 – 6 z 6 položek
Pozastavení provozu internetového obchodu helap.cz

Vážení zákazníci,

děkujeme za Váš zájem o nákup na našem eshopu, ale momentálně je eshop z technických důvodů k 31.12.2019 pozastaven.

Děkujeme za pochopení

Fintania Trade s.r.o.