Kuchyně do kanceláře

Kuchyně do kanceláře Počet produktů: 28

Co je neodmyslitelnou součástí každé kanceláře? Přece kuchyňka. Je to místo, kde si můžete připravit drobné občerstvení, nebo ohřát oběd donesený z domova. Uvaříte si zde také kávu nebo čaj. Kancelářská kuchyňka zvyšuje komfort zaměstnanců a má tak pozitivní vliv na jejich pracovní výkon. Jestliže kuchyňku ve své firmě ještě nemáte, je nejvyšší ...

Co je neodmyslitelnou součástí každé kanceláře? Přece kuchyňka. Je to místo, kde si můžete připravit drobné občerstvení, nebo ohřát oběd donesený z domova. Uvaříte si zde také kávu nebo čaj. Kancelářská kuchyňka zvyšuje komfort zaměstnanců a má tak pozitivní vliv na jejich pracovní výkon. Jestliže kuchyňku ve své firmě ještě nemáte, je nejvyšší čas ji zařídit. V naší nabídce najdete vše potřebné. Kuchyň do kanceláře s námi vytvoříte snadno, rychle a za rozumnou cenu.

Kancelářská kuchyně

Pokud se rozhodnete vytvořit kuchyň do kanceláře právě s naší společností, získáte celou řadu výhod. Za prvé budete mít velký výběr a veškeré poradenství. Bez odkladu zodpovíme všechny vaše dotazy. Za druhé nakoupíte za jedinečné ceny. Za třetí získáte kvalitní vybavení. Vše vám také dodáme až k vám domů a to do dvou pracovních dní od vyřízení objednávky. Neváhejte a objednávejte online. V naší nabídce najdete veškerý kancelářský nábytek.

Celý text

Podkategorie

 • Kuchyňské skříňky horní

  Při rekonstrukci kancelářské kuchyňky HOBIS nezapomeňte vybrat také kuchyňské skříňky horní. Získáte tak mnohem více úložného prostoru na nádobí a celá kuchyňka bude působit mnohem lepším dojmem. Naše společnost Fintania Trade s.r.o. vám přináší vše, co ve své kanceláři potřebujete.

  V případě, že se rozhodnete pro nákup Kuchyňské skříňky horní Office Pro u naší společnosti, ušetříte nejen svůj čas, ale také peníze. Pravidelně kontrolujeme ceny u konkurence a svým zákazníků se snažíme nabízet kvalitní zboží za ty nejlepší ceny. Kuchyňské skříňky horní Office Pro

 • Kuchyňské skříňky spodní

  Při výběru nové kancelářské kuchyně musíte dbát na to, aby byla kvalitní a funkční. Vyberte si z naší nabídky HOBIS kuchyňských skříněk spodních, které vám nabízíme v mnoha variantách a provedeních. Při objednávce za určitou výši útraty navíc získáte dopravu objednaného zboží zcela zdarma.

  Bez spodních kuchyňských skříněk se žádná kuchyně neobejde. Ať už se jedná o tu vaši doma, nebo v kanceláři. Prohlédněte si náš katalog a vyberte si kvalitní kuchyňské skříňky spodní, které jsou vyrobeny z odolných materiálů. Kuchyňské skříňky spodní OFFICE PRO pro nabízíme v moderních designech, které se hodí do každé kanceláře.

 • Soliterní kuchyně

  Protože se našim zákazníkům snažíme přinášet vždy tu nejširší nabídku kvalitního kancelářského nábytku, rozhodně v ní nechybí ani solitérní kuchyně. Solitérní kuchyně využijete i přímo ve své kanceláři – můžete zde umístit malé občerstvení pro své klienty.

  Připravili jsme pro vás katalog solitérních kuchyní, který si můžete prohlédnout online právě teď a na tomto místě. Najdete zde několik zajímavých provedení vč. vestavěných lednic, které oživí každou kancelář. V případě, že si nebudete vědět rady s výběrem, vám rádi poradíme. 

 • Pracovní desky a kuchyňské doplňky

  Žádná kancelářská kuchyňka se neobejde bez kvalitní kuchyňské pracovní desky. Proto jsme pro vás připravili širokou nabídku dřevěných pracovních desek (i rohových) a to včetně všech doplňků (sokly, držáky, kuchyňské dřezy i baterie). U nás nakoupíte vše potřebné snadno a rychle.

  U nás koupíte nejen klasické kuchyňské pracovní desky HOBIS, ale také zadní pracovní desky, které ochrání vaše zdi před případným pošpiněním nebo poškozením. Jejich údržba je velmi snadná. Prohlédněte si naši kompletní nabídku. Objednávat můžete ještě dnes. Vše vám doručíme do několika pracovních dní.

na stránku
1 – 24 z 28 položek
1 – 24 z 28 položek