Kovové kartotéky
Počet produktů: 9

Kovové kartotéky 

Nevíte si rady s úschovou důležitých dokumentů v šanonech o velikosti A4? Přesně pro vás jsou určeny kovové kartotéky, díky kterým přijde do vaší kanceláře řád a pořádek. Kov je velice odolný materiál s dlouhou životností. Vybrat si můžete kovovou kartotéku s počtem zásuvek, který vám bude vyhovovat. Zásuvky mají přesné teleskopické vedení s kul...

Nevíte si rady s úschovou důležitých dokumentů v šanonech o velikosti A4? Přesně pro vás jsou určeny kovové kartotéky, díky kterým přijde do vaší kanceláře řád a pořádek. Kov je velice odolný materiál s dlouhou životností. Vybrat si můžete kovovou kartotéku s počtem zásuvek, který vám bude vyhovovat. Zásuvky mají přesné teleskopické vedení s kuličkovými ložisky pro lehký a tichý chod.

Nejoblíbenější kovová kartotéka A4

V naší nabídce najdete také kovové kartotéky s dřevěným obložením v různých barvách, které vychází ze vzorníku HOBIS a můžete je tak snadno sladit s interiérem vaší kanceláře. V případě několika kartoték vedle sebe je výhodné využít vyrovnávací desky se stavitelnými rektifikacemi a eliminovat rozdíly podlahy s nerovnostmi.

Kovová kartoké jednořadá i víceřadá

Nosnost jedné zásuvky této kartotéky je až 40 kilogramů a to s plným 100% výsuvem zásuvek, aniž byste se obávali převrácení kartotéky. Všechny zásuvky lze také zamknout s centrálním zámkem, takže vaše dokumenty budou vždy v bezpečí.

Celý text
1 – 9 z 9 položek
1 – 9 z 9 položek
Pozastavení provozu internetového obchodu helap.cz

Vážení zákazníci,

děkujeme za Váš zájem o nákup na našem eshopu, ale momentálně je eshop z technických důvodů k 31.12.2019 pozastaven.

Děkujeme za pochopení

Fintania Trade s.r.o.