Kovové kartotéky
Počet produktů: 9

Kovové kartotéky 

Nevíte si rady s úschovou důležitých dokumentů v šanonech o velikosti A4? Přesně pro vás jsou určeny kovové kartotéky, díky kterým přijde do vaší kanceláře řád a pořádek. Kov je velice odolný materiál s dlouhou životností. Vybrat si můžete kovovou kartotéku s počtem zásuvek, který vám bude vyhovovat. Zásuvky mají přesné teleskopické vedení s kul...

Nevíte si rady s úschovou důležitých dokumentů v šanonech o velikosti A4? Přesně pro vás jsou určeny kovové kartotéky, díky kterým přijde do vaší kanceláře řád a pořádek. Kov je velice odolný materiál s dlouhou životností. Vybrat si můžete kovovou kartotéku s počtem zásuvek, který vám bude vyhovovat. Zásuvky mají přesné teleskopické vedení s kuličkovými ložisky pro lehký a tichý chod.

Nejoblíbenější kovová kartotéka A4

V naší nabídce najdete také kovové kartotéky s dřevěným obložením v různých barvách, které vychází ze vzorníku HOBIS a můžete je tak snadno sladit s interiérem vaší kanceláře. V případě několika kartoték vedle sebe je výhodné využít vyrovnávací desky se stavitelnými rektifikacemi a eliminovat rozdíly podlahy s nerovnostmi.

Kovová kartoké jednořadá i víceřadá

Nosnost jedné zásuvky této kartotéky je až 40 kilogramů a to s plným 100% výsuvem zásuvek, aniž byste se obávali převrácení kartotéky. Všechny zásuvky lze také zamknout s centrálním zámkem, takže vaše dokumenty budou vždy v bezpečí.

Celý text

Podkategorie

  • Kovový nábytek

    Víte, že kov jako materiál má unikátní vlastnosti? Má velmi dlouhou životnost a je velmi odolný. Právě proto se používá také při výrobě kovového nábytku, který využijte v kanceláři i v dílně. Připravili jsme pro vás nabídku kovového nábytku, kde mimo jiné najdete kovové kartotéky, kovové skříňky do šatny, kovové lavice do šaten, kovové skříně atp. Zkrátka vše, co by se vám mohlo hodit. Vše najdete v našem přehledném katalogu kovového nábytku.

    Kovový dílenský nábytek

    Ať už potřebujete dovybavit kancelář, nebo vybavit šatnu pro zaměstnance, jste na správném místě. Naše nabídka kovového nábytku uspokojí každého. Vyberte si kvalitní kovový nábytek, který je vysoce funkční. V případě otázek při výběru konkrétního nábytku se můžete se svými dotazy obracet na náš proškolený personál. Vaše otázky rádi zodpovíme také online a to prostřednictvím ICQ nebo emailu. Dostupní jsme také na telefonu. 

1 – 9 z 9 položek
1 – 9 z 9 položek