Nábytek do recepce
V této kategorii není žádné zboží.

Nábytek do recepce 

Recepce je důležitou součástí každého sídla firmy. Právě recepci totiž uvidí váš potencionální klient jako to první, když vstoupí do budovy. Měla by tak na něj udělat dobrý dojem, a to nejen tím, jak schopný člověk recepci vede, ale také svým vybavením. Nepodceňte výběr nábytku do recepce a prohlédněte si naši nabídku. Připravili jsme pro vás te...

Recepce je důležitou součástí každého sídla firmy. Právě recepci totiž uvidí váš potencionální klient jako to první, když vstoupí do budovy. Měla by tak na něj udělat dobrý dojem, a to nejen tím, jak schopný člověk recepci vede, ale také svým vybavením. Nepodceňte výběr nábytku do recepce a prohlédněte si naši nabídku. Připravili jsme pro vás ten největší výběr kvalitního nábytku, bez kterého se žádná recepce neobjede.

Jaký nábytek do recepce zvolit?

Nábytek do recepce pro vás pečlivě vybíráme u našich spolehlivých dodavatelů nábytku. Rozhodně se tedy vyplatí nakupovat právě u naší společnosti. Firma Helap je synonymem pro kvalitní kancelářský nábytek a veškeré doplňky. Vybavíme vám kancelář od podlahy až po strop kvalitním vybavením, včetně kancelářských potřeb, prezentační techniky a drogistického zboží.

Celý text

Podkategorie

  • Recepce Hobis 2012

    Recepce Hobis 

    nabízejí rychlé a elegantní řešení vstupních prostor do Vaší společnosti

    Moduly recepcí o šířce 80, 120, 140 či 160 cm spolu s 90° obloukovým dílcem umožňují sestavení do různých velikostí podle Vašich požadavků. Pracovní desky jsou z kvalitní laminátové dřevotřískové desky o síle 25 mm, korpusy mají tloušťku 18 mm. Kvalitní ochranou proti poškození je 2 mm ABS hrana korpusu. Recepce mají na spodní části nerezový okopový plech.

Pozastavení provozu internetového obchodu helap.cz

Vážení zákazníci,

děkujeme za Váš zájem o nákup na našem eshopu, ale momentálně je eshop z technických důvodů k 31.12.2019 pozastaven.

Děkujeme za pochopení

Fintania Trade s.r.o.