Kancelářské skříně
V této kategorii není žádné zboží.

Kancelářské skříně  

Kancelářské skříně HOBIS jsou nezbytnou součástí každé dobré kanceláře. Jestliže právě zařizujete novou kancelář, neměli byste minout naši nabídku značkových kancelářských skříní. Připravili jsme pro vás skříně různých výšek a velikostí. Sami si můžete nastavit například počet a rozložení polic ve skříních. Při výrobě námi nabízených kancelářský...

Kancelářské skříně HOBIS jsou nezbytnou součástí každé dobré kanceláře. Jestliže právě zařizujete novou kancelář, neměli byste minout naši nabídku značkových kancelářských skříní. Připravili jsme pro vás skříně různých výšek a velikostí. Sami si můžete nastavit například počet a rozložení polic ve skříních. Při výrobě námi nabízených kancelářských skříní jsou dodržovány vysoké standardy a výsledkem tak je atraktivní nábytek s dlouhou životností.

Uzamykatelné kancelářské skříně a další doplňky

Jestliže chcete nakoupit nové vybavení do své kanceláře rychle a bez zbytečných průtahů, nacházíte se na tom správném místě. Online si vyberte ty pravé kancelářské skříně Office Pro a další zařízení, které nesmí v žádné kanceláři chybět. Celý proces od objednání zboží až po jeho doručení je bleskový. Je u nás najdete kvalitní policové skříně do kanceláře za ty nejlepší. Připravujeme také speciální akce a slevy.

Kancelářské skříně HOBIS nabízíme v provedení :

 • kancelářské skříně vysoké,

 • kancelářské skříně střední,

 • kancelářské skříně nízké,

Celý text

Podkategorie

 • Kancelářské skříně vysoké

  Podle jakých kritérií se řídíte, když vybíráte nové kancelářské skříně? Důležitá je zejména požadovaná velikost skříní. Jestliže hledáte kancelářské skříně vysoké, jste na správném místě. V naší nabídce najdete kancelářské skříně vysoké, které budou odpovídat vašim požadavkům.

  Vysoké kancelářské skříně (185 cm) nabízí nejvíce úložného prostoru ze všech skříní. V našem katalogu jsme pro vás připravili kancelářské skříně se speciálními nadstavci i bez nich. Tento typ kancelářských skříní můžete také vybírat podle typu nebo šířky. V případě dotazů se nebojte obrátit přímo na naše pracovníky. 

  Kancelářské skříně vysoké nabízíme u těchto modelových řad:

  • kancelářská skříň Hobis DRIVE
  • kancelářská skříň Hobis STRONG
 • Kancelářské skříně střední

  Kancelářské skříně střední dosahují výšky 111 cm a jsou tak ideálním řešením nejen pro ukládání vašich dokumentů, ale jejich povrch může sloužit také jako odkládací plocha. Vybrat si můžete kancelářské skříně střední otevřené, uzavřené, s vitrínkami či policemi. Nabízíme také skříně rohové.

  Čím se vyznačují kancelářské skříně střední, které vám nabízíme v naší nabídce? Je to zejména kvalita materiálu a výrobního procesu, díky kterým můžeme na tyto produkty zákazníkům poskytnout nestandardně dlouhou záruční dobu. Jejich další výhodou je také moderní design.

  Kancelářské skříně vysoké nabízíme u těchto modelových řad:

  • kancelářská skříň Hobis DRIVE

  • kancelářská skříň Hobis STRONG

 • Kancelářské skříně nízké

  Hledáte nízké kancelářské skříně, které se vejdou opravdu všude? V naší nabídce najdete skvělé kancelářské skříně nízké HOBIS, které jsou vysoké pouhých 74 centimetrů. Tyto skříně nabízíme ve 2 modelových řadách STRONG a DRIVE v různých provedeních a také v rohových či roletových úpravách. Využijte svůj kancelářský prostor do posledního centimetru.

  Naše kancelářské skříně nízké můžete využít pro různé účely. Vyberte si typ, který vám bude vyhovovat svou velikostí, vnitřním uspořádáními i vzhledem. Navštívit můžete rovněž showroom, kde si budete moci prohlédnout všechno námi nabízené zboží. 

 • Doplňky skříní

  Rádi byste vylepšili nově zakoupenou skříň? Díky naší sekci doplňky skříní můžete. V nabídce najdete mimo jiné nejrůznější police, úchytky, nohy nebo nadstavce. Tyto doplňky skvěle sedí k námi prodávaným modelům skříní a skříňových sestav. Rádi vám pomáháme již od roku 1992.
  Naše doplňky ke skříním vám pomohou dovybavit a přizpůsobit si svou kancelář podle vašich potřeb. Většinou totiž až po čase zjistíme, že nám například na organizaci skříně něco nevyhovuje. S námi rychle a jednoduše vše napravíte. Prohlédněte si naši širokou kompletní nabídku, kterou najdete online v našem katalogu.

 • Kovové kartotéky

  Nevíte si rady s úschovou důležitých dokumentů v šanonech o velikosti A4? Přesně pro vás jsou určeny kovové kartotéky, díky kterým přijde do vaší kanceláře řád a pořádek. Kov je velice odolný materiál s dlouhou životností. Vybrat si můžete kovovou kartotéku s počtem zásuvek, který vám bude vyhovovat. Zásuvky mají přesné teleskopické vedení s kuličkovými ložisky pro lehký a tichý chod.

  Nejoblíbenější kovová kartotéka A4

  V naší nabídce najdete také kovové kartotéky s dřevěným obložením v různých barvách, které vychází ze vzorníku HOBIS a můžete je tak snadno sladit s interiérem vaší kanceláře. V případě několika kartoték vedle sebe je výhodné využít vyrovnávací desky se stavitelnými rektifikacemi a eliminovat rozdíly podlahy s nerovnostmi.

  Kovová kartoké jednořadá i víceřadá

  Nosnost jedné zásuvky této kartotéky je až 40 kilogramů a to s plným 100% výsuvem zásuvek, aniž byste se obávali převrácení kartotéky. Všechny zásuvky lze také zamknout s centrálním zámkem, takže vaše dokumenty budou vždy v bezpečí.

 • Skříňové sestavy

  Právě vybíráte vhodný úložný prostor pro vše, co ve své kanceláří nutně potřebujete? Připravili jsme pro vás jedinečnou nabídku moderních skříňových sestav, které vám poskytnou dostatečný úložný prostor pro všechny vaše materiály. Naše skříňové sestavy mají kvalitní provedení, což je vidět na první pohled. Nabízíme vám kvalitní skříňové sestavy za jedinečné ceny. Rozhodně se vám vyplatí prohlédnout si náš kompletní katalog.

  Skříňové sestavy HOBIS nabízí velký úložný prostor

  Skříňové sestavy jsou důležitou součástí každé kanceláře. U nás si můžete objednat i skříňové sestavy s prosklenými vitrínami nebo s otevřenými policemi, které se skvěle hodí na uskladnění knih a tiskovin. Při požadavku na vysokou pevnost konstrukcí skříní doporučujeme skříně řady STRONG s nadstandardní nosností polic 80 kg a to v široké nabídce vysokých, středních i nízkých skříní. Skříňové sestavy nabízíme v mnoha provedeních i velikostech vč. rektifikací k vyrovnání rozdílu podlahy. Navíc při překročení minimálního limitu na nákup získáte také dopravu objednaného zboží zcela zdarma! Nákup kancelářského vybavení na Helap.cz se vám tak stoprocentně vyplatí. 

Pozastavení provozu internetového obchodu helap.cz

Vážení zákazníci,

děkujeme za Váš zájem o nákup na našem eshopu, ale momentálně je eshop z technických důvodů k 31.12.2019 pozastaven.

Děkujeme za pochopení

Fintania Trade s.r.o.