Skříňové sestavy
Počet produktů: 4

Skříňové sestavy 

Právě vybíráte vhodný úložný prostor pro vše, co ve své kanceláří nutně potřebujete? Připravili jsme pro vás jedinečnou nabídku moderních skříňových sestav, které vám poskytnou dostatečný úložný prostor pro všechny vaše materiály. Naše skříňové sestavy mají kvalitní provedení, což je vidět na první pohled. Nabízíme vám kvalitní skříňové sestavy ...

Právě vybíráte vhodný úložný prostor pro vše, co ve své kanceláří nutně potřebujete? Připravili jsme pro vás jedinečnou nabídku moderních skříňových sestav, které vám poskytnou dostatečný úložný prostor pro všechny vaše materiály. Naše skříňové sestavy mají kvalitní provedení, což je vidět na první pohled. Nabízíme vám kvalitní skříňové sestavy za jedinečné ceny. Rozhodně se vám vyplatí prohlédnout si náš kompletní katalog.

Skříňové sestavy HOBIS nabízí velký úložný prostor

Skříňové sestavy jsou důležitou součástí každé kanceláře. U nás si můžete objednat i skříňové sestavy s prosklenými vitrínami nebo s otevřenými policemi, které se skvěle hodí na uskladnění knih a tiskovin. Při požadavku na vysokou pevnost konstrukcí skříní doporučujeme skříně řady STRONG s nadstandardní nosností polic 80 kg a to v široké nabídce vysokých, středních i nízkých skříní. Skříňové sestavy nabízíme v mnoha provedeních i velikostech vč. rektifikací k vyrovnání rozdílu podlahy. Navíc při překročení minimálního limitu na nákup získáte také dopravu objednaného zboží zcela zdarma! Nákup kancelářského vybavení na Helap.cz se vám tak stoprocentně vyplatí. 

Celý text
1 – 4 z 4 položek
1 – 4 z 4 položek
Pozastavení provozu internetového obchodu helap.cz

Vážení zákazníci,

děkujeme za Váš zájem o nákup na našem eshopu, ale momentálně je eshop z technických důvodů k 31.12.2019 pozastaven.

Děkujeme za pochopení

Fintania Trade s.r.o.