Podložky pod židle na koberec
Počet produktů: 3

Podložky pod židle na koberec 

Zvolili jste do své kanceláře jako podlahovou krytinu koberec? Koberec je velmi pohodlný a místnosti umí navodit i přátelskou atmosféru. Jistě také řešíte problém, jak ochránit koberec před poškozením od pojezdů kolečkových židlí. Ideálním řešením je podložka pod židli na koberec, které zabrání případnému poškození. Nejlepší volbou je podložka z...

Zvolili jste do své kanceláře jako podlahovou krytinu koberec? Koberec je velmi pohodlný a místnosti umí navodit i přátelskou atmosféru. Jistě také řešíte problém, jak ochránit koberec před poškozením od pojezdů kolečkových židlí. Ideálním řešením je podložka pod židli na koberec, které zabrání případnému poškození. Nejlepší volbou je podložka z POLYKARBONÁTU. V naší nabídce najdete kvalitní podložky pod židli POLYKARBO nebo podložky pod židli SMARTMATT.

Obě značky splňují ty nejpřísnější standardy, podložky POLYKARBO jsou však cenově výhodnější. Podložky pod židle na koberce však můžete využít také k dalším zajímavým účelům. Skvěle vám poslouží jako podložky pod křesla, stoly, dekorace, vánoční stromeček, ale také do kuchyně aj. Každá podložka pod židle je na spodní straně opatřena velkým množstvím hrotů, které zabraňují pohybům podložky po koberci. Prohlédněte si naši kompletní nabídku podložek pod židle na koberce. Jistě v nabídce najdete takovou podložku, která vám bude vyhovovat. 

Celý text
1 – 3 z 3 položek
1 – 3 z 3 položek
Pozastavení provozu internetového obchodu helap.cz

Vážení zákazníci,

děkujeme za Váš zájem o nákup na našem eshopu, ale momentálně je eshop z technických důvodů k 31.12.2019 pozastaven.

Děkujeme za pochopení

Fintania Trade s.r.o.