Podložka pod židli na koberec
Počet produktů: 5

Podložka pod židli na koberec 

Zvolili jste do své kanceláře jako podlahovou krytinu koberec? Koberec je velmi pohodlný a místnosti umí navodit i přátelskou atmosféru. Jistě také řešíte problém, jak ochránit koberec před poškozením od pojezdů kolečkových židlí. Ideálním řešením je podložka pod židli na koberec, které zabrání případnému poškození. V naší nabídce najdete napřík...

Zvolili jste do své kanceláře jako podlahovou krytinu koberec? Koberec je velmi pohodlný a místnosti umí navodit i přátelskou atmosféru. Jistě také řešíte problém, jak ochránit koberec před poškozením od pojezdů kolečkových židlí. Ideálním řešením je podložka pod židli na koberec, které zabrání případnému poškození. V naší nabídce najdete například podložku pod židli POLYKARBO nebo podložku pod židli Duri.

Oba typy splňují ty nejpřísnější standardy, podložky POLYKARBO jsou však cenově výhodnější. Podložky pod židle na koberce však můžete využít také k dalším zajímavým účelům. Skvěle vám poslouží jako podložky pod křesla, stoly, dekorace, vánoční stromeček, ale také do kuchyně aj. Každá podložka pod židle je na spodní straně opatřena velkým množstvím hrotů, které zabraňují pohybům podložky po koberci. Prohlédněte si naši kompletní nabídku podložek pod židle na koberce. Jistě v nabídce najdete takovou podložku, která vám bude vyhovovat. 

Celý text
1 – 5 z 5 položek
1 – 5 z 5 položek