Informace

Katalog

orientační výška postavy
posuv sedáku
područky židle
max. výška uživatele (cm)
provedení sedáku
výška opěráku s opěrkou hlavy v cm
Kancelářské židle
Počet produktů: 45

Kancelářské židle 

Najít ideální kancelářskou židli nebo kancelářské křeslo, které vám bude vyhovovat, je mnohdy náročný úkol. Ne však s naší širokou nabídkou, ve které jsme pro vás připravili ty nejkvalitnější kancelářské židle a křesla v Praze. Vybírat můžete z různých typů křesel i židlí. Samozřejmě máme v nabídce také kožená kancelářská křesla, která se mohou ...

Najít ideální kancelářskou židli nebo kancelářské křeslo, které vám bude vyhovovat, je mnohdy náročný úkol. Ne však s naší širokou nabídkou, ve které jsme pro vás připravili ty nejkvalitnější kancelářské židle a křesla v Praze. Vybírat můžete z různých typů křesel i židlí. Samozřejmě máme v nabídce také kožená kancelářská křesla, která se mohou stát ozdobou každé kanceláře. Neváhejte a projděte si náš katalog kancelářských židlí a kancelářských křesel, HOBIS 2019.

Kancelářské židle Praha

Ať už hledáte kancelářské křeslo s opěrkou hlavy nebo bez, u nás jste na správné adrese. Připravili jsme pro vás kancelářská křesla a židle v mnoha variantách. Kancelářské židle či křeslo můžete také barevně sladit s barvami ve své kanceláři. Naše společnost Fintania Trade s.r.o. se vám snaží usnadnit výběr nového kancelářského nábytku. Kancelářské židle a kancelářská křesla si u nás můžete porovnat a rychle tak zjistit, který typ vám bude vyhovovat a který nikoli. 

Celý text
na stránku
1 – 24 z 45 položek
1 – 24 z 45 položek
Pozastavení provozu internetového obchodu helap.cz

Vážení zákazníci,

děkujeme za Váš zájem o nákup na našem eshopu, ale momentálně je eshop z technických důvodů k 31.12.2019 pozastaven.

Děkujeme za pochopení

Fintania Trade s.r.o.