Informace

Katalog

Barva nohou
hmotnost kartonu
objem
počet ks (listů papíru) v kartonu (balení)
orientační výška postavy
posuv sedáku
područky židle
max. výška uživatele (cm)
provedení sedáku
výška opěráku s opěrkou hlavy v cm
Kancelářské židle a křesla
Počet produktů: 46

Kancelářské židle a křesla 

Bolí vás při práci záda? Správné sezení je při každém sedavém zaměstnání velmi důležité. Jestliže hledáte kvalitní kancelářské a jednací židle, které budou vhodnou podporou vaše záda i záda vašich zaměstnanců, jste na správné adrese. Naše kancelářské a jednací židle vás budou také vhodně reprezentovat. Vybírat můžete mezi různými materiály – kůž...

Bolí vás při práci záda? Správné sezení je při každém sedavém zaměstnání velmi důležité. Jestliže hledáte kvalitní kancelářské a jednací židle, které budou vhodnou podporou vaše záda i záda vašich zaměstnanců, jste na správné adrese. Naše kancelářské a jednací židle vás budou také vhodně reprezentovat. Vybírat můžete mezi různými materiály – kůží, koženkou, síťovinou atd. Nové kancelářské židle můžete sladit také s našimi kancelářskými stoly té nejvyšší kvality.

Kancelářské a jednací židle Praha pro vaši kancelář

Nevíte, podle jakých parametrů vybrat vhodné kancelářská křesla OFFICE PRO? Rádi vám poradíme. Mezi základní parametry patří například výška židle, její nosnost, výška sedáku nebo rozměry. Snažíme se vám výběr co nejvíce usnadnit a tak si u nás můžete nové kancelářské a jednací židle vybrat právě podle těchto parametrů.

Největší zájem je o kancelářské židle a křesla modelové řady HOBIS 2019. Novinkou v naší nabídce jsou designové kancelářské židle v elegantní kombinaci dřeva a kůže.

Celý text

Podkategorie

 • Kancelářské židle

  Najít ideální kancelářskou židli nebo kancelářské křeslo, které vám bude vyhovovat, je mnohdy náročný úkol. Ne však s naší širokou nabídkou, ve které jsme pro vás připravili ty nejkvalitnější kancelářské židle a křesla v Praze. Vybírat můžete z různých typů křesel i židlí. Samozřejmě máme v nabídce také kožená kancelářská křesla, která se mohou stát ozdobou každé kanceláře. Neváhejte a projděte si náš katalog kancelářských židlí a kancelářských křesel, HOBIS 2019.

  Kancelářské židle Praha

  Ať už hledáte kancelářské křeslo s opěrkou hlavy nebo bez, u nás jste na správné adrese. Připravili jsme pro vás kancelářská křesla a židle v mnoha variantách. Kancelářské židle či křeslo můžete také barevně sladit s barvami ve své kanceláři. Naše společnost Fintania Trade s.r.o. se vám snaží usnadnit výběr nového kancelářského nábytku. Kancelářské židle a kancelářská křesla si u nás můžete porovnat a rychle tak zjistit, který typ vám bude vyhovovat a který nikoli. 

 • Jednací a konferenční židle

  Dobře by se nemělo sedět pouze vám za vaším pracovním stolem, ale také vašim kolegům a klientům. Je proto dobré vybrat kvalitní jednací a konferenční židle, které budou pohodlné a funkční. Mezi nejoblíbenější a nejprodávanější modely patří ty s ocelovou kostrou pérovou nebo čtyřnohou. Ocel jako hlavní materiál působí luxusně a draze.

  Pohodlné jednací a konferenční židle

  Rozhodnout se také můžete mezi čalouněným a překližkovým provedením. Velice atraktivní a přitom pohodlné sezení je v jednacích židlích potažených kvalitní jemnou kůží a to ve stejném designu jako kožené křeslo SINOPE. Při nedostatku prostoru v kanceláři se pak nabízí skládací jednací a konferenční židle, které rozložíte v případě potřeby.

  Konferenční židle červené i v jiných barvách

  Připravili jsme pro vás nabídku jednacích a konferenčních židlí od předních výrobců (například OfficePro). V našem katalogu se budete snadno orientovat. Zboží si můžete mimo jiné seřadit dle svých preferencí – například podle ceny nebo jména. Jednací a konferenční židle jsou nezbytnou součástí každého kancelářského prostoru. Neměly by proto chybět ani ve vaší kanceláři. Díky naší skvělé cenové nabídce vás nákup kvalitních jednacích a konferenčních židlí nebude stát tolik, jako jinde. 

 • Jídelní židle

  Součástí většiny kanceláří jsou dnes kuchyňky. Jedná se o prostor, kde si každý zaměstnanec může uvařit kávu nebo čaj, připravit svačinu, nebo ohřát oběd. Vybudování tohoto společného prostoru přispívá lepší atmosféře ve firmě. Jeho součástí by měl být také stůl a jídelní židle. Prohlédněte si naši širokou nabídku jídelních židlí.

  Jídelní židle do kanceláře

  Jídelní židle se hodí jak do firemních kuchyněk, tak i do větších jídelen pro zaměstnance. Připravili jsme pro vás nabídku funkčních jídelních židlí. Ty jsou vyrobeny z kvalitního materiálu a v moderních designech. 

 • Zdravotní židle LÖFFLER

  Zdravotní balanční židle LÖFFLER s technologií ERGO TOP®, která byla navržena v úzké spolupráci s Technickou univerzitou v Mnichově.
  Tato patentovaná technologie zajišťuje permanentním vyvažováním horizontálního a vertikálního těžiště těla aktivaci svalů během sezení (simuluje sezení na gymnastickém míči). Dochází k přizpůsobování polohy sedáku a tím k zajištění správného sezení. Základní vlastností je tedy aktivování zádových, břišních svalů a svalů kolem páteře.
  Když je pro Vás aktivně dynamické sezení novinkou, použijte funkci fixace ERGO TOP®.
  Vaše zádové svaly se musí “aktivnímu sezení” nejprve znovu naučit. Ze začátku doporučujeme častější využívání funkce fixace ERGO TOP® a následně vždy tak, aby nedocházelo k přetížení Vašeho svalstva. Jeho mírná bolest znamená tréninkový pokrok: ERGO-TOP® časem zpevní Vaše záda natolik, že mírná bolest ustoupí a Vy si brzy vlastnictví své aktivně dynamické kancelářské židle budete užívat.
  Díky funkci fixace ERGO TOP® máte dvě židle v jednom. Můžete sedět jak na židli s aktivním sezením, tak na židli s pevným sedákem s možností využití dalších výjimečných vlastností židlí LÖFFLER.
  30 let záruka
  Na všechny židle LÖFFLER je poskytována záruka 30 let na všechny díly s výjímkou potahových materiálů, při průměrném používání 8 hodin za pracovní den. Použity jsou výběrové potahové tkaniny s testem Martindale 100 000 cyklů.

 • Designové židle EVOKE

  Designové židle EVOKE

  Rádi trávíte mnoho hodin u počítače, ale vaše stará židle už není tak pohodlná jako dřív. Získejte moderní a pohodlné křeslo z naší nabídky vyrobené v kombinaci dřevo - kůže, (resp. ohýbané dýhy a vysoce kvalitní ekologické kůže). Připravili jsme pro vás široký výběr kancelářských židlí ze stylově a designově nadčasové řady EVOKE.

  Pro ty, kteří pracují doma, doporučujeme tato pohodlná otočná křesla. Zasloužíte si chvilku relaxace a uvolnění. Sedět pohodlně u psacího stolu a relaxovat na pohodlné židli - to je v dnešní uspěchané době paráda. Pamatujte, že správně vybraný nábytek má obrovský dopad na Vaši pohodu a efektivitu práce.

 • Příslušenství k židlím
na stránku
1 – 24 z 46 položek
1 – 24 z 46 položek
Pozastavení provozu internetového obchodu helap.cz

Vážení zákazníci,

děkujeme za Váš zájem o nákup na našem eshopu, ale momentálně je eshop z technických důvodů k 31.12.2019 pozastaven.

Děkujeme za pochopení

Fintania Trade s.r.o.