Přídavné stoly
Počet produktů: 39

Přídavné stoly 

Zjistili jste, že vám nový kancelářský stůl neposkytuje tolik pracovního prostoru, kolik potřebujete? Skvělým řešením jsou přídavné stoly, pomocí kterých rychle a jednoduše rozšíříte vaši pracovní plochu. Připravili jsme pro vás přídavné stoly, které se hodí k různým typům stolů i různým dekorům. Vše tak bude ladit. Přídavné stoly je také možné ...

Zjistili jste, že vám nový kancelářský stůl neposkytuje tolik pracovního prostoru, kolik potřebujete? Skvělým řešením jsou přídavné stoly, pomocí kterých rychle a jednoduše rozšíříte vaši pracovní plochu. Připravili jsme pro vás přídavné stoly, které se hodí k různým typům stolů i různým dekorům. Vše tak bude ladit. Přídavné stoly je také možné opět demontovat. Například na přídavný stůl Hobis Gate GP 20 vám poskytneme záruku až pět let.

Přídavný stůl rozšíří váš pracovní prostor

V našem katalogu přídavných stolů můžete najít řešení pro každý kancelářský stůl. Ať už si přejete doplnit jakýkoli typ kancelářského stolu, my vám vždy poskytneme to pravé řešení. Obrátit se také můžete na naše pracovníky, kteří vám poskytnou veškeré potřebné informace. Dejte přednost nábytku, který vám bude sloužit dlouhá léta a stále bude vypadat skvěle. Kancelářský nábytek HOBIS  je zárukou vaší spokojenosti.

Celý text
na stránku
1 – 24 z 39 položek
1 – 24 z 39 položek
Pozastavení provozu internetového obchodu helap.cz

Vážení zákazníci,

děkujeme za Váš zájem o nákup na našem eshopu, ale momentálně je eshop z technických důvodů k 31.12.2019 pozastaven.

Děkujeme za pochopení

Fintania Trade s.r.o.