Jednací stoly
Počet produktů: 26

Jednací stoly  

Při plánování nových kancelářských prostor vaší firmy byste rozhodně neměli zapomenout na jednací stoly. Právě u nich totiž budete jednat se svými klienty a kolegy. Měly by být dostatečně reprezentativní a poskytovat dostatečný prostor pro jednání. V naší jedinečné nabídce najdete jednací stoly různých velikostí i tvarů, nejoblíbenější je velký ...

Při plánování nových kancelářských prostor vaší firmy byste rozhodně neměli zapomenout na jednací stoly. Právě u nich totiž budete jednat se svými klienty a kolegy. Měly by být dostatečně reprezentativní a poskytovat dostatečný prostor pro jednání. V naší jedinečné nabídce najdete jednací stoly různých velikostí i tvarů, nejoblíbenější je velký jednací stůl. Nejprodávanější jsou modely oválných jednacích stolů, u kterých mají všichni účastníci jednání dokonalý přehled o všem co se děje a všichni na sebe navzájem vidí.

Jednací stůl HOBIS - základ vaší firmy

Prohlédněte si naši širokou nabídku jednacích stolů. Jistě mezi nimi naleznete takový, který bude vyhovovat vašim potřebám. Na zakoupený nábytek poskytujeme dlouhé záruční doby, které v některých případech dosahují i délky 5 let. Za kvalitou našeho kancelářského nábytku si tedy stojíme. 

Vyberte si z naší široké nabídky jednacích stolů spol. Fintania Trade:

  • jednací stůl GATE

  • jednací stůl UNI

  • jednací stůl CROSS

  • jednací stůl FLEX

Celý text

Podkategorie

na stránku
1 – 24 z 26 položek
1 – 24 z 26 položek
Pozastavení provozu internetového obchodu helap.cz

Vážení zákazníci,

děkujeme za Váš zájem o nákup na našem eshopu, ale momentálně je eshop z technických důvodů k 31.12.2019 pozastaven.

Děkujeme za pochopení

Fintania Trade s.r.o.