Kancelářské stoly
Je zde 1 produkt.

Kancelářské stoly  

Každý z nás při práci potřebuje dostatečný prostor a kvalitní zázemí. Výběr vhodného kancelářského stolu je proto klíčový. Dobrý stůl by vám měl nejen poskytovat vhodné zázemí, ale měl by být také dostatečně reprezentativní. Velmi důležitý je nejen design stolu, ale také kvalitní materiál, ze kterého je vyroben. My vám zaručíme, že váš nový kanc...

Každý z nás při práci potřebuje dostatečný prostor a kvalitní zázemí. Výběr vhodného kancelářského stolu je proto klíčový. Dobrý stůl by vám měl nejen poskytovat vhodné zázemí, ale měl by být také dostatečně reprezentativní. Velmi důležitý je nejen design stolu, ale také kvalitní materiál, ze kterého je vyroben. My vám zaručíme, že váš nový kancelářský stůl bude pevný, odolný a bude mít dlouhou životnost.

Pro vaši práci je ideální kancelářský stůl HOBIS

V naší jedinečné nabídce najdete kancelářské stoly Office Pro v mnoha variantách a provedeních. Vybrat si můžete z širokého množství pracovních desek, patek a dalších nezbytných součástí každého stolu. Psací stoly HOBIS od naší firmy vám poskytnou také dostatečný úložný prostor. Zkušenosti s prodejem kancelářského nábytku máme již od roku 1992. Rádi vám s výběrem vhodného nábytku pomůžeme a společně s vámi vybereme to nejlepší řešení.

Celý text

Podkategorie

 • Psací stoly rovné

  Jak najít ten nejlepší psací stůl? Dobrý kancelářský stůl musí splňovat několik parametrů – musí vám vyhovovat jeho výška a rozměry, vyroben by měl být z odolného a zdravotně nezávadného materiálu, který tak prodlouží jeho životnost a měl by vám také vyhovovat esteticky. Naše společnost si pro vás připravila širokou nabídku rovných psacích stolů, které se hodí do každé kanceláře. Při nákupu na našich internetových stránkách můžete také využít i speciálních slevových akcí.

  Rovný psací stůl HOBIS do vaší kanceláře

  Psací stoly HOBIS vám při vaší prací poskytnou dostatek prostoru. Vybrat si můžete délku stolu, která vám bude vyhovovat. V naší nabídce najdete také veškeré potřebné kancelářské doplňky ke stolům. Naše společnost je vaším stabilním partnerem při výběru nového kancelářského nábytku již více než dvacet let. V případě, že si nebudete vědět rady s řešením vaší kanceláře, rádi vám poradíme. Nebojte se využít našich dlouholetých zkušeností.

  Vyberte si z naší široké nabídky řad kancelářských stolů spol. Fintania Trade s.r.o.:

  • psací stoly GATE

  • psací stoly CROSS

  • psací stoly FLEX

  • psací stoly UNI

  • psací stoly elektricky stavitelné Motion Ergo

  • psací stoly elektricky stavitelné Motion

 • Psací stoly rohové

  Víte, v čem je hlavní výhoda kancelářských rohových stolů? Šetří vaše místo a navíc vypadají perfektně. Právě proto jsme pro vás připravili širokou nabídku kancelářských rohových stolů z kvalitních materiálů. Vyberte si kancelářský stůl, který vám bude vyhovovat – můžete zvolit klasickou variantu, nebo dát přednost skutečně modernímu rohovému stolu s jedinečným designem a vybrat si mezi rovným vykrojením či do oblouku. Uděláme vše proto, abyste se ve své kanceláři cítili dobře vy i vaši zaměstnanci a klienti.

  Kancelářský stůl pro vaši firmu

  Kancelářské stoly rohové patří k nejoblíbenějším typům stolů vůbec. Naše společnost se vám proto snaží poskytnout dostatečný výběr kvalitního nábytku a to již od roku 1992. Nakupovat vybavení do vaší kanceláře můžete 24 hodin a sedm dní v týdnu a to prostřednictvím tohoto internetového obchodu. Svůj nový kancelářský rohový stůl si můžete přijít také prohlédnout do vzorkovny.

 • Elektricky stavitelné stoly

  Výškově elektricky stavitelné stoly Hobis MOTION a MOTION ERGO - stoly, u kterých záda nebolí

  • jsou stoly s plynulým elektrickým nastavením výšky od 605 - 1295 mm, s volbou pracovní desky 900 - 1800 mm standardní rovnou či s ergonomickým vykrojením před židlí,

  • jsou "celoživotní" stoly, které s Vámi "rostou" již od školních let,

  • díky ERGO výřezu v pracovní desce dostanou vaše paže podporu, čímž se uleví trapézovým svalům a umožní se relaxace šíje. Správné sezení podstatně snižuje riziko přetížení páteře - viz https://www.youtube.com/watch?v=12Jd2mCk66U,

  • stoly, které Vám umožní pracovat nejen v sedě, ale pomocí ovladače i ve stoje. Paže zůstávají podepřené a oproti sezení dochází k protažení nohou,

  • využijte související ERGO výrobky

 • Jednací stoly

  Při plánování nových kancelářských prostor vaší firmy byste rozhodně neměli zapomenout na jednací stoly. Právě u nich totiž budete jednat se svými klienty a kolegy. Měly by být dostatečně reprezentativní a poskytovat dostatečný prostor pro jednání. V naší jedinečné nabídce najdete jednací stoly různých velikostí i tvarů, nejoblíbenější je velký jednací stůl. Nejprodávanější jsou modely oválných jednacích stolů, u kterých mají všichni účastníci jednání dokonalý přehled o všem co se děje a všichni na sebe navzájem vidí.

  Jednací stůl HOBIS - základ vaší firmy

  Prohlédněte si naši širokou nabídku jednacích stolů. Jistě mezi nimi naleznete takový, který bude vyhovovat vašim potřebám. Na zakoupený nábytek poskytujeme dlouhé záruční doby, které v některých případech dosahují i délky 5 let. Za kvalitou našeho kancelářského nábytku si tedy stojíme. 

  Vyberte si z naší široké nabídky jednacích stolů spol. Fintania Trade:

  • jednací stůl GATE

  • jednací stůl UNI

  • jednací stůl CROSS

  • jednací stůl FLEX

 • Konferenční stoly

  Pořádáte důležitou konferenci a nemáte potřebný nábytek? Právě pro vás jsme nachystali speciální sekci konferenčních stolů. Vybrat konkrétní konferenční stůl můžete podle počtu účastníků nebo velikosti konferenčních prostor. Konferenční stoly vám také skvěle poslouží při jednáních s klienty. Nabízíme kvalitní konferenční stolky pro každého a to včetně židlí. Vaši objednávku vám doručíme po jejím vyřízení nejpozději do pěti pracovních dnů a to po celé České republice.

  Elegantní konferenční stůl pro vaši kancelář

  Chcete si prohlédnout náš výběr konferenčních stolů?  Naši kompletní nabídku najdete na této internetové stránce nebo v barevném katalogu, který Vám na vyžádání můžeme zaslat. Všem svým zákazníkům nabízíme možnost nakoupit kvalitní kancelářský nábytek z pohodlí svého domova nebo kanceláře. Nakupování online je rychlé a jednoduché.

 • Přídavné stoly

  Zjistili jste, že vám nový kancelářský stůl neposkytuje tolik pracovního prostoru, kolik potřebujete? Skvělým řešením jsou přídavné stoly, pomocí kterých rychle a jednoduše rozšíříte vaši pracovní plochu. Připravili jsme pro vás přídavné stoly, které se hodí k různým typům stolů i různým dekorům. Vše tak bude ladit. Přídavné stoly je také možné opět demontovat. Například na přídavný stůl Hobis Gate GP 20 vám poskytneme záruku až pět let.

  Přídavný stůl rozšíří váš pracovní prostor

  V našem katalogu přídavných stolů můžete najít řešení pro každý kancelářský stůl. Ať už si přejete doplnit jakýkoli typ kancelářského stolu, my vám vždy poskytneme to pravé řešení. Obrátit se také můžete na naše pracovníky, kteří vám poskytnou veškeré potřebné informace. Dejte přednost nábytku, který vám bude sloužit dlouhá léta a stále bude vypadat skvěle. Kancelářský nábytek HOBIS  je zárukou vaší spokojenosti.

 • Zásuvkové kontejnery

  Zásuvkový kontejner k psacímu stolu poskytne spoustu místa navíc.

  Psací stůl by vám v práci měl poskytovat hlavně dostatek úložného prostoru na všechny pracovní dokumenty. Proto byste neměli zapomenout ani na kancelářský kontejner k psacímu stolu, které vám umožní skladovat vše potřebné naprosto přehledně.

  Zvolit můžete typ kontejneru, který vám bude vyhovovat. Nabízíme kancelářské kontejnery se dvěma, třemi i čtyřmi šuplíky. Jednotlivé kontejnery k psacímu stolu mezi sebou můžete také jednoduše porovnat a vybrat si tak ten nejlepší. V případě potřeby vám veškerý zakoupený kancelářský nábytek také smontujeme.

 • Doplňky ke stolům

  Aby byla vaše kancelář kompletní, připravili jsme pro vás také nábytkové doplňky ke stolům. V této kategorii můžete najít například různé přídavné skříňky a nástavby, díky kterým získáte mnohem více úložného prostoru. Nabízíme přídavné skříňky otevřené i uzavřené.

  V této sekci najdete také vše potřebné, pokud potřebujete zakoupit např.:

  • kancelářské skříňky vhodné pro všechny modely HOBIS 2012,

  • VAULT - zásuvkový panel,

  • nástavby na stůl, paravány, výsuvy či držáky PC 

  Veškeré kancelářské doplňky ke stolům nabízíme v té nejvyšší kvalitě a za skvělé ceny. Společnost Fintania Trade vám přináší vše pro vaši kancelář.

 • Stolové sestavy

  Rádi máte při své práci dostatek prostoru a klasické kancelářské stoly vám nestačí? Nejlepším řešením jsou stolové sestavy, které si můžete rychle a jednoduše přizpůsobit svým potřebám. V našem katalogu si můžete prohlédnout zajímavá řešení, které vám stolové sestavy nabízí. Svou stolovou sestavu si u nás můžete vybrat ve vámi zvoleném dekoru (nabízíme širokou škálu barev) tak, abyste stolovou sestavu sladili s dalším nábytkem v kanceláři. Na stolové sestavy Hobis poskytujeme prodlouženou záruku pět let.

  Stolové sestavy můžete taktéž přizpůsobit pro jednání nebo konference. Vybíráme pro vás stolové sestavy od prověřených výrobců. Můžete si tak být jisti, že námi nabízený kancelářský nábytek je odolný a má dlouhou životnost. Na většinu kancelářského nábytku také poskytujeme prodloužené záruční doby. Společnost Fintania Trade s.r.o. je oficiální prodejce kancelářského nábytku HOBIS.

1 – 1 z 1 položky
1 – 1 z 1 položky
Pozastavení provozu internetového obchodu helap.cz

Vážení zákazníci,

děkujeme za Váš zájem o nákup na našem eshopu, ale momentálně je eshop z technických důvodů k 31.12.2019 pozastaven.

Děkujeme za pochopení

Fintania Trade s.r.o.