Podložky pod židle
Počet produktů: 4

Podložky pod židle 

Podložky pod židli

jsou vyrobeny z nejlepšího materiálu polykarbonátu a jsou určeny pro ochranu koberců a tvrdých podlah při pojezdu kolečkové židle nebo křesla.

Ochranná podložka pod židli z polykarbonátu má tyto výhody:

 • jsou průhledné a proto nenaruší Vaše interiérové klima,

 • polykarbonát na rozdíl od jiných umělých hmot (např. PET, PVC atp....

Podložky pod židli

jsou vyrobeny z nejlepšího materiálu polykarbonátu a jsou určeny pro ochranu koberců a tvrdých podlah při pojezdu kolečkové židle nebo křesla.

Ochranná podložka pod židli z polykarbonátu má tyto výhody:

 • jsou průhledné a proto nenaruší Vaše interiérové klima,

 • polykarbonát na rozdíl od jiných umělých hmot (např. PET, PVC atp.) je materiálem bez vůně, zbavený toxických příměsí a je vhodná pro podlahové topení,

 • rohože z polykarbonátu nenesou žádné nebezpečí pro alergiky a jsou plně recyklovatelné. Tyto vlastnosti je předurčují pro bezpečné používání v obytných a kancelářských místnostech,

 • rohože z polykarbonátu jsou tenké a mají zkosené hrany, proto nájezd židle je naprosto bezproblémový. Podložka těsně přiléhá k podlaze anebo ke koberci a není žádnou překážkou pro uživatele,

 • ochranné podložky z polycarbonátu zajišťují trvalou ochranu Vaší podlahy. Použití ochranných podložek chrání podlahu před zašpiněním, oděry a před hrubým mechanickým poškozením.

Podložka pod židli polykarbonát - použití : pod židle, křesla, stoly, grily, květináče, aquabary atp..

Podložka pod kancelářskou židli POLYKARBO zajistí příjemný pojezd židlí ať již přes koberec či hladkou podlahu, aniž byste ji nějak poškodili.

Polykarbonátová podložka pod židli zn. POLYKARBO a SMARTMATT jsou nezbytným doplňkem Vaší kanceláře pro její hladký chod.

Celý text

Podkategorie

 • Podložky pod židle na hladkou podlahu

  Podložky pod židle z polykarbonátu jsou určeny pro kvalitní ochranu hladkých podlah při pojezdu kolečkové židle nebo křesla s plastovými kolečky. Podložka pod kolečkovou židli je jsou vyrobena z polykarbonátu, je průhledná, 100% recyklovatelná a zdravotně nezávadná.

  Podložka pod židli na hladkou podlahu POLYKARBO je k dispozici v provedení:

  • Podložka pod židli 90 x 120 cm

  • Podložka pod židli 120 x 120 cm

  • Podložka pod židli 140 x 100 cm - NOVINKA na E-SHOPU

  Použití : pod židle, křesla, stoly, grily, květináče, vánoční stromečky, aquabary atp..

 • Podložky pod židle na koberec

  Zvolili jste do své kanceláře jako podlahovou krytinu koberec? Koberec je velmi pohodlný a místnosti umí navodit i přátelskou atmosféru. Jistě také řešíte problém, jak ochránit koberec před poškozením od pojezdů kolečkových židlí. Ideálním řešením je podložka pod židli na koberec, které zabrání případnému poškození. Nejlepší volbou je podložka z POLYKARBONÁTU. V naší nabídce najdete kvalitní podložky pod židli POLYKARBO nebo podložky pod židli SMARTMATT.

  Obě značky splňují ty nejpřísnější standardy, podložky POLYKARBO jsou však cenově výhodnější. Podložky pod židle na koberce však můžete využít také k dalším zajímavým účelům. Skvěle vám poslouží jako podložky pod křesla, stoly, dekorace, vánoční stromeček, ale také do kuchyně aj. Každá podložka pod židle je na spodní straně opatřena velkým množstvím hrotů, které zabraňují pohybům podložky po koberci. Prohlédněte si naši kompletní nabídku podložek pod židle na koberce. Jistě v nabídce najdete takovou podložku, která vám bude vyhovovat. 

1 – 4 z 4 položek
1 – 4 z 4 položek
Pozastavení provozu internetového obchodu helap.cz

Vážení zákazníci,

děkujeme za Váš zájem o nákup na našem eshopu, ale momentálně je eshop z technických důvodů k 31.12.2019 pozastaven.

Děkujeme za pochopení

Fintania Trade s.r.o.