Podložka pod židli

Podložka pod židli Počet produktů: 4

Podložka pod kolečkovou židli

je vyrobena z nejlepšího materiálu polykarbonátu a je určena pro ochranu koberců a tvrdých podlah při pojezdu kolečkové židle nebo křesla.

Ochranná podložka pod židli z polykarbonátu má tyto výhody:

 • jsou průhledné a proto nenaruší Vaše interiérové klima,

 • polykarbonát na rozdíl od jiných umělých hmot (např. PET, P...

Podložka pod kolečkovou židli

je vyrobena z nejlepšího materiálu polykarbonátu a je určena pro ochranu koberců a tvrdých podlah při pojezdu kolečkové židle nebo křesla.

Ochranná podložka pod židli z polykarbonátu má tyto výhody:

 • jsou průhledné a proto nenaruší Vaše interiérové klima,

 • polykarbonát na rozdíl od jiných umělých hmot (např. PET, PVC atp.) je materiálem bez vůně, zbavený toxických příměsí a je vhodná pro podlahové topení,

 • rohože z polykarbonátu nenesou žádné nebezpečí pro alergiky a jsou plně recyklovatelné. Tyto vlastnosti je předurčují pro bezpečné používání v obytných a kancelářských místnostech,

 • rohože z polykarbonátu jsou tenké a mají zkosené hrany, proto nájezd židle je naprosto bezproblémový. Podložka těsně přiléhá k podlaze anebo ke koberci a není žádnou překážkou pro uživatele,

 • ochranné podložky z polycarbonátu zajišťují trvalou ochranu Vaší podlahy. Použití ochranných podložek chrání podlahu před zašpiněním, oděry a před hrubým mechanickým poškozením.

Podložka pod židli polykarbonát má toto použití : pod židle, křesla, stoly, grily, květináče, aquabary atp..

Podložka pod kancelářskou židli POLYKARBO Vám zajistí příjemný pojezd židlí ať již pře koberec či hladkou podlahu, aniž byste ji nějak poškodili.

Podložky pod židle zn. POLYKARBO jsou nezbytným doplňkem Vaší kanceláře pro její hladký chod.

Celý text

Podkategorie

 • Podložka pod židli na hladkou podlahu

  Podložka pod židli POLYKARBO je určena pro ochranu hladkých podlah při pojezdu kolečkové židle nebo křesla s plastovými kolečky. Podložka pod kolečkovou židli je jsou vyrobena z polykarbonátu, je průhledná a 100% recyklovatelná.

  Podložka pod židli na hladkou podlahu POLYKARBO je k dispozici v provedení:

  • Podložka pod židli 90 x 120 cm

  • Podložka pod židli 120 x 120 cm

  Použití : pod židle, křesla, stoly, grily, květináče, vánoční stromečky, aquabary atp..

  Po potvrzení objednávky ji lze osobně vyzvednout i v eshop výdejně v ul. U močálu 441, Praha 4 - Újezd.

 • Podložka pod židli na koberec

  Zvolili jste do své kanceláře jako podlahovou krytinu koberec? Koberec je velmi pohodlný a místnosti umí navodit i přátelskou atmosféru. Jistě také řešíte problém, jak ochránit koberec před poškozením od pojezdů kolečkových židlí. Ideálním řešením je podložka pod židli na koberec, které zabrání případnému poškození. V naší nabídce najdete například podložku pod židli POLYKARBO nebo podložku pod židli Duri.

  Oba typy splňují ty nejpřísnější standardy, podložky POLYKARBO jsou však cenově výhodnější. Podložky pod židle na koberce však můžete využít také k dalším zajímavým účelům. Skvěle vám poslouží jako podložky pod křesla, stoly, dekorace, vánoční stromeček, ale také do kuchyně aj. Každá podložka pod židle je na spodní straně opatřena velkým množstvím hrotů, které zabraňují pohybům podložky po koberci. Prohlédněte si naši kompletní nabídku podložek pod židle na koberce. Jistě v nabídce najdete takovou podložku, která vám bude vyhovovat. 

1 – 4 z 4 položek
1 – 4 z 4 položek