Poštovní obálky
Počet produktů: 15

Poštovní obálky 

Poštovní obálky nabízíme v mnoha různých variantách a v baleních s různými počty obálek. Vždy si tak můžete vybrat variantu, která vám bude vyhovovat. Malé i velké poštovní obálky by neměly chybět v žádné kanceláři. V naší nabídce zboží vždy najdete koncovou cenu i se započteným DPH a jednotlivé zboží mezi sebou můžete porovnat. Velmi oblíbené j...

Poštovní obálky nabízíme v mnoha různých variantách a v baleních s různými počty obálek. Vždy si tak můžete vybrat variantu, která vám bude vyhovovat. Malé i velké poštovní obálky by neměly chybět v žádné kanceláři. V naší nabídce zboží vždy najdete koncovou cenu i se započteným DPH a jednotlivé zboží mezi sebou můžete porovnat. Velmi oblíbené jsou obálky na navštívenky, které pak působí velice profesionálně. Prohlédněte si naši kompletní nabídku dopisních obálek právě teď.

Dopisní obálky pro vaši korespondenci

Chcete si své objednané poštovní obálky osobně vyzvednout? To můžete v našem showroomu, který najdete v Praze. Právě zde si můžete prohlédnout také další zboží, včetně kancelářského nábytku a dalších doplňků. Osobní odběr je zcela zdarma. V případě objednání přes e-shop je objednávka doručena v nejbližším možném termínu. Za svým nabízeným zbožím si stojíme natolik, že na řadu produktů poskytujeme prodlouženou záruční dobu a to až na deset let. 

Celý text
1 – 15 z 15 položek
1 – 15 z 15 položek
Pozastavení provozu internetového obchodu helap.cz

Vážení zákazníci,

děkujeme za Váš zájem o nákup na našem eshopu, ale momentálně je eshop z technických důvodů k 31.12.2019 pozastaven.

Děkujeme za pochopení

Fintania Trade s.r.o.