Laminátory a vazače
Počet produktů: 30

Laminátory a vazače 

Vytvářejte reprezentativní firemní dokumenty nebo materiály pro své zaměstnance. Vázací a laminovací systémy vám to umožní, jejich obsluha je navíc jednoduchá a vždy tak máte k dispozici nástroj, jak dokumenty svázat. Vázací stroje spolu s dalšími doplňky vám umožní mít vzhled firemních materiálů zcela ve svých rukou. Nejvíce rozšířená je kroužk...

Vytvářejte reprezentativní firemní dokumenty nebo materiály pro své zaměstnance. Vázací a laminovací systémy vám to umožní, jejich obsluha je navíc jednoduchá a vždy tak máte k dispozici nástroj, jak dokumenty svázat. Vázací stroje spolu s dalšími doplňky vám umožní mít vzhled firemních materiálů zcela ve svých rukou. Nejvíce rozšířená je kroužková vazba s možností volby plastového hřbetu dle počtu a síly papíru určených ke svázání. Kroužkový vazač je mechanický a elektrický a volbu provádíme s ohledem na počet děrovaných a vázaných listů.

Celý text

Podkategorie

  • Kroužková vazba
    Vázací technika - vázání do plastových hřbetů je nejrozšířenějším způsobem ruční tvorby dokumentů. Je praktické, jednoduché a levné. Vyšší estetické nároky na vzhled Vašich dokumentů jistě splní vazba do kovových hřbetů nebo do termodesek. Nabízíme k výběru vázací stroje DSB a Renz v mnoha výkonnostních stupních a širokou nabídku barev a velikostí spotřebního materiálu a vázací hřbety dle kapacity papíru. Kroužky pro vazbu jsou v několika barvách: bílá, modrá, černá, červená, zelená a žlutá.
  • Tepelná vazba
  • Laminování

    Laminování zvyšuje odolnost dokumentů vůči nečistotě, vlhku, UV záření a podobně. Námi prodávané laminátory Filux a DSB Vám zajistí profesionální vzhled dokumentů a obrázků včetně fotografií.

  • Vázací hřbety a nasouvací lišty
    Vázací hřbety vázání do plastových hřbetů je nejrozšířenějším způsobem ruční tvorby dokumentů. Je praktické, jednoduché a levné. Nespornou výhodou plastových hřbetů je snadné rozebrání vazby a vyjmutí neaktuálních stránek z dokumentu i možnost opakovaného užití. Jsou vyrobeny z PVC a jsou odolné proti povětrnostním vlivům a ani po dlouhém užívání se nelámou. Nad průměr 32 mm jsou hřbety oválné, aby vázání bylo snazší a stránky výsledného dokumentu co nejvíce zarovnané. Nasouvací lišty jsou, co se nároků na zpracování dokumentu týče, nejjednodušším typem vazby. Pouhým nasunutím hřbetu na listy dokumentu vytvoříte praktickou vazbu, která se dá jednoduše aktualizovat anebo rozebrat. Hřbety s euroděrováním slouží pro uložení svázaného dokumentu do pořadače. Násuvné hřbety nabízíme v těchto provedeních: Durable - okrouhlé hřbety se jednostranným seříznutím konce hřbetu, k jednoduššímu nasunutí listů ve třech velikostech v osmi barvách. K hřbetům jsou k dispozici desky ve pěti barvách Relido - levnější provedení násuvných hřbetů ve třech velikostech a pěti barvách.
na stránku
1 – 24 z 30 položek
1 – 24 z 30 položek