Informace

Katalog

záruka
formát papíru
materiál
Světelný tok
Stupeň krytí IP
počet světelných režimů
LED žárovka
Hmotnost (kg)
PIR senzor
BARVA LAMPIČKY
BARVA SVĚTLA
OVLÁDÁNÍ
POČET ŽÁROVEK
energetická účinnost
tvar podložky
životnost
Technologie žárovky
Patice žárovky
Vlastnosti
QI wireles
Osvětlení, tabule, kancelářské vybavení
Počet produktů: 49

Osvětlení, tabule, kancelářské vybavení 

Příjemné a funkční osvětleníkancelářské vybavení je pro vaši práci nezbytné. Aby vám skutečně šetřila práci, vybavte se kvalitními kousky. Vybírejte LED světla, kalkulačky, vázací a laminovací stroje i řezačky papíru, jakož i tabule a nástěnky přímo od svého stolu přes náš eshop.

Příjemné a funkční osvětleníkancelářské vybavení je pro vaši práci nezbytné. Aby vám skutečně šetřila práci, vybavte se kvalitními kousky. Vybírejte LED světla, kalkulačky, vázací a laminovací stroje i řezačky papíru, jakož i tabule a nástěnky přímo od svého stolu přes náš eshop.

Celý text

Podkategorie

 • Osvětlení LED

  osvětlení LED a solární 

  Aby se vám v kanceláři dobře pracovalo, musí být splněno několik podmínek. Mezi ty nejzákladnější patří kvalitní osvětlení. Dostatek světla je pro jakoukoli práci nezbytný. Proto jsme pro vás připravili nabídku kvalitního LED osvětlení a to stolní LED lampičky, bodová svítidla, LED panely, venkovní osvětlení a pohybová čidla budov, ze které si určitě vyberete.  Můžete si navrhnout vlastní sestavu osvětlení. Nabídku stále rozšiřujeme.

  Vybavit novou kancelář zkrátka nikdy nebylo tak snadné a rychlé. Kontaktovat nás můžete prostřednictvím emailu nebo telefonicky v pracovních dnech. 

  Všechny prodávané lampičky mají nejen základní certifikace EU, jako jsou CE a RoHS A, ale rovněž také nejvyšší certifikaci výrobků vč. TÜV GS, TÜV Rheinland, ISO 9001: 2008, Energy Star a nemají žádné škodlivé emise, UV nebo IR záření. U osvětlení je uvedena IP ochrana, tzn. s označením, pro jaké podmínky je lampa určena.

 • Tabule a nástěnky

  Tabule a nástěnky - nejlepší varianta pro prezentace a vizuální komunikace. Kvalitní prezentace a vizuální komunikace je nejúčinnější s kvalitním zbožím.

  Zejména se jedná o zboží z naší nabídky

  • tabule a nástěnky

  • jmenovky, visačky

  • vizitkář

  • špendlíky

  • magnety

  • obaly

  • tabule plánovací

 • Skartovačka papíru

  Správně vybraný skartovací stroj vám pomůže bezpečně zlikvidovat důvěrné dokumenty a přitom nezatíží váš rozpočet.. Skartovačka papíru je v nabídce s různým stupněm utajení, výkonem, kapacitou, Skartovací stroj často umí i likvidovat platební karty i CD nosiče.

 • Laminátory a vazače

  Vytvářejte reprezentativní firemní dokumenty nebo materiály pro své zaměstnance. Vázací a laminovací systémy vám to umožní, jejich obsluha je navíc jednoduchá a vždy tak máte k dispozici nástroj, jak dokumenty svázat. Vázací stroje spolu s dalšími doplňky vám umožní mít vzhled firemních materiálů zcela ve svých rukou. Nejvíce rozšířená je kroužková vazba s možností volby plastového hřbetu dle počtu a síly papíru určených ke svázání. Kroužkový vazač je mechanický a elektrický a volbu provádíme s ohledem na počet děrovaných a vázaných listů.

 • PC příslušenství

  Počítačové příslušenství je pro vaši kancelář velmi důležité, se správným vybavením budete pracovat efektivněji, zároveň se při práci budete cítit lépe. Nezbytná je také dostatečná zásoba CD a DVD médií, k nim je nutné mít i obaly. Své vybavení udržíte v perfektním stavu díky čisticím prostředkům.

 • Kalkulačky a PC příslušenství

  Vybrat kalkulačku do kanceláře je snadné! Zvolte si buď jednoduše ovladatelné základní modely, nebo kalkulačky s pokročilými matematickými funkcemi. Kalkulačka umí i tisknout, stolní kalkulačka zase má velká tlačítka, která se pohodlně mačkají.

na stránku
1 – 24 z 49 položek
1 – 24 z 49 položek