Stretch fólie
V této kategorii není žádné zboží.

Stretch fólie  

Stretch fólie nabízí jedinečné řešení pro ruční balení výrobků. Jedná se o funkční obalový materiál, který výrobkům zajistí při přepravě bezpečnost. Stretch fólie mají široké spektrum využití. Rozlišujeme ruční stretch fólie a ty, které jsou určeny do mechanických strojů. V naší nabídce jsme pro vás připravili ruční kvalitní stretch fólie s velk...

Stretch fólie nabízí jedinečné řešení pro ruční balení výrobků. Jedná se o funkční obalový materiál, který výrobkům zajistí při přepravě bezpečnost. Stretch fólie mají široké spektrum využití. Rozlišujeme ruční stretch fólie a ty, které jsou určeny do mechanických strojů. V naší nabídce jsme pro vás připravili ruční kvalitní stretch fólie s velkým návinem, které vám prokáží vynikající službu.

K dispozici je stretch fólie průhledná , tak i stretch fólie černá. 

Stretch fólie jako funkční obalový materiál

Čím jsou stretch fólie z naší nabídky výjimečné? Jedná se o fólie s garantovaným návinem, takže výrazně ušetříte oproti nákupu u konkurence. Naše fólie má také po celé stejnou sílu a vyznačuje se jedinečnou pružností. Nabízíme vám možnost zakoupit stretch fólie ve výhodném balení po šesti kusech (rolích) v kartonu. Objednejte si stretch fólie ještě dnes a my vám je doručíme v nejbližším možném termínu.

Celý text