Kancelářské potřeby
Počet produktů: 244

Kancelářské potřeby 

Na jediném místě nakoupíte všechny kancelářské potřeby a papírenské zboží. Neběhejte do obchodu pro drobnosti, vyberte si pohodlně vše pro kancelář: Razítka, lepidla a lepicí pásky, nůžky, špendlíky, sešívačky, děrovačky - značkové sešívačky a děrovačky Rapesco a další kancelářské potřeby. On-line kancelář a bez starostí kupujte i školní potřeby.

Na jediném místě nakoupíte všechny kancelářské potřeby a papírenské zboží. Neběhejte do obchodu pro drobnosti, vyberte si pohodlně vše pro kancelář: Razítka, lepidla a lepicí pásky, nůžky, špendlíky, sešívačky, děrovačky - značkové sešívačky a děrovačky Rapesco a další kancelářské potřeby. On-line kancelář a bez starostí kupujte i školní potřeby.

Celý text

Podkategorie

 • Papír a etikety

  Bez čeho se neobejde žádná kancelář? Je to především papír a etikety. Připravili jsme pro vás nabídku kvalitního kancelářského papíru mnoha různých velikostí i barev. Rozhodně si vyberete i z velkého množství praktických etiket, které usnadní vaši organizaci. V této kategorii vám nabízíme i obálky, bločky, sešity nebo tiskopisy. Vše pro vaši kancelář najdete na jednom místě.

  Papír a etikety za skvělou cenu a vždy skladem.

  Naše společnost se zaměřuje na vybavení kanceláře od nábytku až po nezbytné kancelářské potřeby. Jestliže hledáte kvalitního dodavatele papírů nebo etiket, jste na správném místě. S námi ušetříte nejen svůj čas, ale také peníze. Při určité výši objednávky navíc můžete získat poštovné či dopravu zboží zdarma. 

 • Třídění a archivace

  Jak zařídit, abyste se vždy a rychle vyznali ve všech papírech, co máte v kanceláři? Pomoci vám může naše nabídka produktů, které se skvěle hodí k třídění a archivaci. U nás si vyberete kvalitní euroobaly, pořadače, rychlovazače, rozlišovače, organizéry, desky i krabice. Vše ve vaší kanceláři bude mít své přesné místo.

  Pomůžeme vám v archivaci vašich dokumentů

  Základní filozofií naší společnosti Fintania Trade s.r.o. je poskytnout svým zákazníkům nejvýhodnější podmínky k nákupu vybavení do kanceláře online. Cílem je vám pomoci ušetřit čas i peníze. Rádi se staneme vašim spolehlivým partnerem, který vám vždy dodá veškeré potřebné zboží včas.

 • Psací potřeby

  Dokážete si vůbec představit, že budete v kanceláři fungovat bez psacích potřeb? Každý z nás už zažil situaci, kdy nemohl najít píšící pero nebo potřebný zvýrazňovač. Vyhněte se těmto situacím a nakupte dostatek psacích potřeb do své kanceláře v našem internetovém obchodě. Stačí si vybrat typ psacích potřeb, který hledáte. Vhodné psací potřeby si také můžete vybrat prostřednictvím našeho filtru dle typu nebo výrobce psacích potřeb. Nabízíme kvalitní psací potřeby za dobrou cenu.

  Psací potřeby pro vaši kancelář

  Jaký sortiment nabízí naše kategorie psacích potřeb? Najdete vše, na co si jen vzpomenete. Připravili jsme pro vás kuličková pera, rollery, popisovače, značkovače, zvýrazňovače, tužky atd. Objednat můžete také psací soupravy, které jsou praktické a také se hodí jako dárek například pro vaše klienty. V nabídce máme i náplně do psacích potřeb. S námi budete mít vždy po ruce potřebné pero, zvýrazňovač nebo tužku. I u tohoto sortimentu klademe velký důraz na jejich kvalitu. 

 • Kancelářské doplňky na stůl

  Co si představíte pod kancelářskými doplňky? Připravili jsme pro vás vše co je potřeba mít na kancelářském stole. V naší nabídce najdete děrovačky, sešívačky, kancelářské spony, nůžky, ořezávátka, pravítka, vizitkáře, gumy atd. Zkrátka vše, co si jen umíte představit.

  Kancelářské doplňky, které se hodí

  Naše kompletní nabídka vás jistě překvapí. Kromě kvalitního kancelářského nábytku, od židlí až po velké skříně, jsme pro vás připravili i kompletní kancelářské doplňky, drogistické doplňky i občerstvení. Rovněž si u nás můžete objednat vše pro vaši úspěšnou prezentaci.

 • Balení a příslušenství
 • Výprodej
na stránku
1 – 24 z 244 položek
1 – 24 z 244 položek
Pozastavení provozu internetového obchodu helap.cz

Vážení zákazníci,

děkujeme za Váš zájem o nákup na našem eshopu, ale momentálně je eshop z technických důvodů k 31.12.2019 pozastaven.

Děkujeme za pochopení

Fintania Trade s.r.o.