Doplňky do kanceláře
Počet produktů: 2

Doplňky do kanceláře 

Nejen na svém kancelářském stole byste měli mít vše tak, jak má být. Také pod svým stolem potřebujete spoustu důležitých doplňků.

Proto jsme pro vás do naší nabídky zařadili praktické zboží, např.:

 • odpadkové koše,

 • podložky pod nohy,

 • prodlužovací kabely (napájecí kabely).

Chcete se nás zeptat na podrobnější informace o kancelářských doplňc...

Nejen na svém kancelářském stole byste měli mít vše tak, jak má být. Také pod svým stolem potřebujete spoustu důležitých doplňků.

Proto jsme pro vás do naší nabídky zařadili praktické zboží, např.:

 • odpadkové koše,

 • podložky pod nohy,

 • prodlužovací kabely (napájecí kabely).

Chcete se nás zeptat na podrobnější informace o kancelářských doplňcích pod stůl? Můžete tak učinit například telefonicky. Jestliže vám tato forma nevyhovuje, pak využijte náš email nebo ICQ. Rádi se vám budeme věnovat a zodpovíme vaše dotazy. 

Celý text

Podkategorie

 • Odpadkové koše

  Odpadkový koš je nezbytnou součástí každé kanceláře. Se zřetelem k obchodnímu zaměření naší společnosti, tj. na vybavování kanceláří, jsme do naší obchodní nabídky zařadili odpadkové koše ve vysoké kvalitě, funkčnosti a estetickému vzhledu. 

  V naší nabídce najdete odpadkové koše zn. SONGMICS a to v nerez provedení v různých velikostech a to s využitím nejen v kanceláři či kuchyni, ale i v provedení koše na tříděný odpad do kanceláře či kosmetický odpadkový koš - za tu nejlepší cenu. 

  Určitě si vyberete takový, který se bude od vaší kanceláře hodit.

 • Podložka pod nohy

  Trpí při dlouhém sezení v kanceláři vaše záda? Ke správnému sezení vám pomůže nejen kvalitní kancelářské křeslo, ale zapomenout byste neměli ani na opěrku pod nohy. Ta vám díky svému ergonomickému tvaru zajistí správnou polohu nohou. Používání podložky pod nohy je zdravé a pohodlné.

  Podložka pod nohy pro pohodlné sezení v kanceláři

  Naše společnost je moderní a proto vám nabízí možnost nakoupit veškeré naše zboží prostřednictvím internetového obchodu online. Nakupování na internetu vám ušetří čas i peníze. Při určité výšce objednávky vám navíc garantujeme doručení zboží zcela zdarma.

 • Věšáky a odkládací stěny

  Mysleli jste při navrhování nové kanceláře opravdu na všechno? A neopomněli jste místo pro odkládání kabátů? U nás si můžete vybrat z velké nabídky věšáků a odkládacích stěn, které ve vaší kanceláři poskytnou vám i klientům dostatečný odkládací prostor. Věšáky na kabáty i odkládací stěny jsou velmi praktické a navíc oživí interiér vaší kanceláře. Vyberte si z naší široké nabídky věšáků a odkládacích stěn z pevných a odolných materiálů.

  Věšáky na kabáty do kanceláře 

  Věšáky na kabáty a odkládací stěny by neměly chybět v žádné kanceláři. Jsou totiž neodmyslitelnou součástí kancelářského nábytku. Prohlédněte si také naši další nabídku kancelářského nábytku. Najdete v ní vše, co v kanceláři potřebujete. Kancelářské stoly, jednací stoly, židle, úložné prostory, kancelářské doplňky atp. Svým klientům poskytujeme kompletní servis a tak přinášíme také nabídku kancelářských potřeb a prezentační techniky.

1 – 2 z 2 položek
1 – 2 z 2 položek
Pozastavení provozu internetového obchodu helap.cz

Vážení zákazníci,

děkujeme za Váš zájem o nákup na našem eshopu, ale momentálně je eshop z technických důvodů k 31.12.2019 pozastaven.

Děkujeme za pochopení

Fintania Trade s.r.o.